31. Finał WOŚP już 29 stycznia 2023 roku!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra już po raz trzydziesty pierwszy!
Źródło: mat.prasowe/TVN
W niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Relacje ze zbiórki będzie można oglądać na antenie TVN, TVN24, TTV oraz w Playerze. Sprawdźcie szczegóły!

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia, czyli 29.01.2023 roku. Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie", a środki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Jak podkreśla WOŚP - w tym roku Orkiestra gra dla wszystkich, małych i dużych. 

31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Źródło: mat.prasowe

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - oto cel zbliżającego się Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.

31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Źródło: mat.prasowe

Ruszyły aukcje internetowe, w których można wylicytować niezwykłe przedmioty oraz doświadczenia. Do akcji po raz kolejny dołączyły gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery. Między innymi reporterka oraz korespondentka sejmowa "Faktów" TVN Arleta Zalewska w tym roku przekazała Orkiestrze reporterską zimową kurtkę TVN24. Wojciech Zimiński - dziennikarz, jeden z prowadzących "Szkło kontaktowe" TVN24, ale również grafik i scenarzysta - po raz kolejny podarował na rzecz WOŚP jedną ze swoich prac. Współprowadzący "Wstajesz i wiesz" dziennikarz TVN24 Rafał Wojda przekazał Orkiestrze obraz swojego autorstwa "Pajace i klauny". Marta Kuligowska, prowadząca między innymi program "Polska i Świat" TVN24, podarowała WOŚP zaproszenie, z którego może skorzystać dwie osoby. Lista aukcji internetowych, w które są zaangażowane gwiazdy i dziennikarze TVN Warner Bros. Discovery jest bardzo długa.

Zobacz także:

W tym roku również zagraliśmy z WOŚP! Zobacz relację z tego wydarzenia
W tym roku świętowaliśmy 30. Finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Co gwiazdy wystawiły na licytację i czym jest dla nich WOŚP? Sprawdźcie to koniecznie!
WOŚP 2021: Zobacz wyjątkową relację z tego pięknego dnia! <HOT!>
WOŚP 2021: Zobacz wyjątkową relację z tego pięknego dnia! <HOT!>

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie