Razem pokonają wszelkie trudności. Pamiętasz perypetie przyjaciółek w 3. sezonie "Szpitala św. Anny"? QUIZ

"Szpital św. Anny", odc. 80. Kaja i Zyta
"Szpital św. Anny", odc. 119. Kaja pokłóciła się z Zytą. "Nie podoba mi się ta rozmowa"
Źródło zdj. gł.: x-news
W 3. sezonie bohaterki "Szpitala św. Anny" mierzyły się z licznymi wyzwaniami. Choć nie było łatwo, ich przyjaźń zawsze okazywała się silniejsza od przeciwności losu. Pamiętasz, co działo się w relacji Zyty, Kaśki, Kai i Marty w najnowszych odcinkach? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Bohaterki "Szpitala św. Anny" są nie tylko koleżankami z pracy mijającymi się na szpitalnych korytarzach. To przyjaciółki, które są dla siebie wsparciem w każdej sytuacji. W najnowszych odcinkach serialu w życiu Zyty, Kaśki, Kai i Marty dużo się wydarzyło. Sezon rozpoczął się nerwowymi poszukiwaniami zaginionych Galicy i Piotrowskiej, a zakończył się szalonym wieczorem panieńskim.

Serialowe przyjaciółki wiele przeszły. Przeżywały chwile radości, ale także mierzyły się z życiowymi wyzwaniami i bolesnymi doświadczeniami. Ich relacja niejednokrotnie była wystawiana na próbę, a czasem dochodziło nawet do sprzeczek. Przyjaźń bohaterek serialu zawsze okazywała się jednak silniejsza. Przyjaciółki razem stawiały czoła przeciwnościom losu i zawsze mogły na siebie liczyć - zwłaszcza w trudnych chwilach. Pamiętasz, co działo się w relacji Zyty, Kaśki, Kai i Marty w 3. sezonie? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Autorka/Autor: Olga Konarzycka
Przeczytaj więcej