Razem pokonają wszelkie trudności. Pamiętasz perypetie przyjaciółek w 3. sezonie "Szpitala św. Anny"? QUIZ
Bohaterki "Szpitala św. Anny" są nie tylko koleżankami z pracy mijającymi się na szpitalnych korytarzach. To przyjaciółki, które są dla siebie wsparciem w każdej sytuacji. W najnowszych odcinkach serialu w życiu Zyty, Kaśki, Kai i Marty dużo się wydarzyło. Sezon rozpoczął się nerwowymi poszukiwaniami zaginionych Galicy i Piotrowskiej, a zakończył się szalonym wieczorem panieńskim.
Serialowe przyjaciółki wiele przeszły. Przeżywały chwile radości, ale także mierzyły się z życiowymi wyzwaniami i bolesnymi doświadczeniami. Ich relacja niejednokrotnie była wystawiana na próbę, a czasem dochodziło nawet do sprzeczek. Przyjaźń bohaterek serialu zawsze okazywała się jednak silniejsza. Przyjaciółki razem stawiały czoła przeciwnościom losu i zawsze mogły na siebie liczyć - zwłaszcza w trudnych chwilach. Pamiętasz, co działo się w relacji Zyty, Kaśki, Kai i Marty w 3. sezonie? Rozwiąż quiz i sprawdź!