"Szpital św. Anny", odc. 127. Strecker zwoła konferencję. Rogowski nabierze podejrzeń. "Chyba nas nie chce zwolnić?" [PRZED EMISJĄ W TV]
- Co wydarzy się w 127. odcinku "Szpitala św. Anny"?
- "Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
"Szpital św. Anny", odc. 127. Strecker zwoła konferencję prasową. O co chodzi?
W 3. sezonie "Szpitala św. Anny" nie brakuje emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Przypomnijmy, że w 126. odcinku serialu Strecker (Piotr Cyrwus) oficjalnie poinformował Zytę (Jolanta Fraszyńska), że jej oddział zostanie zamknięty. Przekazał także, iż z chwilą likwidacji onkologii zlikwidowane zostanie również stanowisko Orłowicz, a ona sama będzie zmuszona opuścić Szpital św. Anny...
W nadchodzącym 127. odcinku serialu Strecker zwoła konferencję prasową. Na spotkaniu pojawią się również pracownicy szpitala, w tym Rogowski (Rafał Kosecki) i Tomek (Piotr Nerlewski). Tuż po tym, jak Mirek zajmie miejsce obok lekarza z karetki, do sali konferencyjnej wejdzie Sabina (Katarzyna Bujakiewicz). Rogowski będzie próbował dowiedzieć się, w jakim celu dyrektor zwołał konferencję. Krawczyk, która jeszcze do niedawna była bliska Streckerowi, nie będzie jednak znała odpowiedzi na to pytanie.
- O, ty będziesz wiedziała. O co chodzi? - zapyta Mirek.
- Przed chwilą zaczęłam zmianę, więc najwyraźniej o wszystkim dowiaduję się ostatnia - odpowie Krawczyk.
Rogowski wyraźnie będzie miał pewne obawy co do nadchodzacego spotkania.
- Ale co, chyba nas nie chce zwolnić? No chyba, że zrobi z tego reality show... - skomentuje Mirek.
Chwilę później do sali wkroczy Strecker i powita wszystkich zgromadzonych.
"Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
Co wydarzy się podczas konferencji Streckera? Czy dyrektor poinformuje zgromadzonych o kolejnych zmianach w szpitalu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie, oglądając 127. odcinek "Szpitala św. Anny". Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o 16:50. Serial jest również dostępny na platformie Player.pl.