Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Skazana 3
Skazana 3: Kto to powiedział? Sprawdź, czy aktorzy znają odpowiedź
Kulesza, Adamska, Czernecki i Malikowska biorą udział w quizie z wiedzy o serialu "Skazana". Czy rozpoznają cytaty z poprzednich sezonów?

Serial "Skazana" od lat cieszy się niegasnącą popularnością. Twórcy, oprócz zajmującej fabuły i wartkiej akcji, przygotowali dla widzów ostre dialogi. Teksty wypowiadane przez niektóre postaci od razu wpadają w ucho. Charakterystyczne powiedzonka od pierwszego sezonu mocno związane są z Pati. Z kolei Kosa zasłynęła kąśliwymi puentami. Zaprosiliśmy aktorów z serialu do zabawy, by sprawdzić, na ile pamiętają teksty, które padają z ekranu.

Kto powiedział: "atmosfera jakbyście psa mieli uśpić, a nie uniewinnić Mazur", "ja to mówię raz na wozie, raz w nawozie" czy "ja tu stanowię prawo"? Jeśli nie znacie odpowiedzi, zobaczcie materiał.

Skazana 3 - kto zagrał w tym sezonie?

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

W trzecim sezonie dołączą do nich między innymi Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Kraszecki), Marek Kalita (Rabczuk), Wojciech Kalarus (Minister), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek) i Barbara Jonak (Anna Rabczuk).

Skazana 2: Pati kontra Amfisa. Kto wygra ten pojedynek?

Gabriela Muskała dołącza do obsady

W 3. sezonie zobaczymy kilku nowych bohaterów. Do celi z Alicją Mazur wejdzie Dorota Wójcik. W tę rolę wciela się Gabriela Muskała. Aktorka powiedziała, że obejrzała wszystkie odcinki serialu i przedstawiona opowieść mocno ją wciągnęła. Kiedy przeczytała scenariusze, w których pojawiła się jej postać, była zaskoczona rozwiązaniami, które zostały zaproponowane.

230413_skazana3_setki_Muskala_6
Skazana 3: Gabriela Muskała o scenariuszu
Przeczytałam 3. sezon po obejrzeniu dwóch pierwszych. Wydawało mi się już po 2. sezonie, że chyba scenarzyści już nie będą mieli czym zaskoczyć, okazuje się, że lektura scenariusza wciągnęła mnie niesamowicie. Czyta się to jak najlepszy kryminał.
powiedziała Gabriela Muskała

Premiera 3. sezonu na antenie TVN już 15 kwietnia.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości