Skazana 4: Pati i Wiki w tarapatach. Zaglądamy za kulisy

Ola Adamska
Skazana 4: Zaglądamy do piwnicy, w której trzymano Pati
Pod koniec pierwszego odcinka 4. sezonu Pati została porwana. Porywacze przetrzymywali ją w piwnicy, by zmusić Alicję Mazur do poszukiwań wielkich pieniędzy zostawionych przez Hepnera. Zobaczcie kulisy!

Po brutalnym rozprawieniu się z Sylwestrem Hepnerem w końcówce 3. sezonu Alicja Mazur musiała stawić czoła nowym przeciwnościom. Pati po wyjściu na wolność, została porwana. Trafiła do ciemnej piwnicy, gdzie była przetrzymywana jako karta przetargowa — Mazur musiała odnaleźć pieniądze Hepnera, by odzyskać przyjaciółkę.

- Pati wpada w totalne tarapaty, wpada w ręce złych ludzi i Alicja próbuje za wszelką cenę ją odzyskać, jestem porwana i jest mi generalnie zimno i źle.  (....)  Kręciliśmy dzisiaj scenę z Mario i z Wiki, właściwie już finalnej sceny czwartego odcinka, w której Alicja Mazur nie zdobywa pieniędzy i faktycznie zagraża to mojemu życiu,  bo Mario już wpada w taki cug narkotykowo agresywny, nie wiem, jak to inaczej nazwać, że faktycznie już czuję, że trochę nie ma wyjścia i chce mnie zastrzelić, ale dostaje postrzał w stopę i właśnie przed chwileczką to graliśmy i było to dziwne uczucie, żeby grać coś, czego się nigdy nie miało - powiedziała Aleksandra Adamska.

Skazana 4, odcinek 4
Skazana 4, odcinek 4: Marta Malikowska, Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_27_13_12_2023_ODC_4-2
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-34
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-36
+12
Zobacz galerię

"Skazana 4" - co wydarzyło się w 4. odcinku?

Mario strzela do Pati i rani ją w stopę. Nadal grozi jej śmiercią.

Alicja przy pomocy Kosy i Penisa próbuje wydobyć pieniądze z miejsca wskazanego przez Dorotę.

W międzyczasie Dorota ucieka z karetki. Po zmyleniu pościgu prokuratora Sobeckiego i policji udaje się do apartamentu Hepnera. Tam spotyka Maria. Zawierają układ — jemu zależy na forsie Hepnera, jej na Mazur. By uratować Pati, Alicja decyduje się na bycie przynętą. Razem z Kraszeckim jadą do wyznaczonego przez Maria miejsca.

"Skazana 4" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na platformie Max.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Agata Kulesza żegna Olę Adamską

240404 SKAZANA 4 Kulesza Ola pozegnanie
Agata Kulesza: "Jest mi smutno i odczuwam ten koniec"

4. sezon serialu "Skazana" jest finałowym spotkaniem z bohaterami tej produkcji. Agata Kulesza od pierwszego sezonu stworzyła wyjątkową postać Alicji Mazur, której relacja z Pati Cichy (Aleksandra Adamska) wzbudzała wiele emocji. Aktorki wytworzyły świetną ekranową chemię. Widzowie pokochały ich bohaterki, a sama Kulesza i Adamska z radością mówią o pełnej wzruszeń relacji poza ekranem. Byliśmy z kamerą na planie serialu, podczas realizacji ostatnich scen z udziałem Oli Adamskiej.

Dopiero teraz, kiedy zdałam sobie sprawę, że Ola skończyła, o trochę dla mnie też się trochę wzruszam, bo to jest dla mnie koniec "Skazanej". [...] Nie potrafię odłączyć swojej postaci Alicji Mazur od postaci, którą wykreowała Ola Adamska, od Pati. [...]  Jestem bardzo zadowolona z tego spotkania z Olą  i niezwykle z niej dumna, że taka była odważna w tym, co zrobiła.
powiedziała Agata Kulesza

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?