Skazana: Pytamy aktorki o 2. sezon! Co zdradziły?

Źródło:
tvn.pl
Skazana: Agata Kulesza o 2. sezonie

Agata Kulesza, Aleksandra Adamska i Marta Malikowska to silna reprezentacja serialu "Skazana", która pojawiła się na czerwonym dywanie podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN Warner Bros. Discovery. Aktorki opowiedziały o tym, co czeka ich bohaterki w drugiej odsłonie produkcji.

2. sezon serialu "Skazana" zbliża się wielkimi krokami. Przed Alicją Mazur pojawią się nowe wyzwania. Kiedy w finale poprzedniej odsłony doszło do konfrontacji z Pawłem Witkowskim, padł strzał. Hania pociągnęła za spust. Czy Paweł przeżył? Co wydarzy się dalej? Zapytaliśmy Agatę Kuleszę o dalsze losy jej bohaterki. Aktorka zdradziła, że będzie bardziej mrocznie i widzowie na pewno będą oglądać odcinki z zapartym tchem.

Skazana: Będą zaręczyny. Czy Pati wyjdzie za mąż?
Skazana: Będą zaręczyny. Czy Pati wyjdzie za mąż?

W drugiej odsłonie serialu pojawi się nowy bohater - poznajmy chłopaka Pati. Krystian uklęknie na jedno kolano i poprosi ją, by została jego żoną. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już 15 listopada. Aleksandra Adamska opowiedziała o tym, że jej serialowy partner, czyli Konrad Eleryk, został świetnie dobrany, a między nimi jest tzw. "ekranowa chemia".

Skazana: Czy Kosa złagodnieje w 2. sezonie?
Skazana: Czy Kosa złagodnieje w 2. sezonie?

U Kosy na pewno wiele się wydarzy. Jest w ciąży, a Basia i Bartek Dworak nadal chcą kupić jej dziecko. Jak będzie wyglądała ich relacja? Marta Malikowska opowiedziała, że przed jej bohaterką zostanie postawionych wiele trudnych decyzji. Oprócz tego Kosa nadal pozostanie waleczna i odważna.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2

Źródło: tvn.pl