Skazana: Bartłomiej Topa o 2. sezonie!

Skazana: Bartłomiej Topa o 2. sezonie!

2. sezon SKAZANEJ już niebawem będziemy mogli zobaczyć w Playerze! Udało nam się na planie porozmawiać z Bartłomiejem Topą, który wciela się w rolę Serafina. Jaki więc będzie nowy sezon? Co czeka Serafina? Z czym przyjdzie mu się zmierzyć?

Bartłomiej Topa, tak opisuje 2. sezon SKAZANEJ, który przed nami.

Myślę, że będzie bardzo zaskakujący, bardzo brutalny. Myślę, że będzie w jakimś sensie tajemniczy, ale i smutny trochę. Będzie dynamiczny, bardzo dynamiczny.

Ten opis sprawia, że oczekiwanie na 2. sezon robi się naprawdę trudne. A co czeka Serafina? To będzie walka, walka z samym sobą, z demonami. Co Bartłomiej Topa powiedział nam o swojej postaci?

Jedna z niewielu postaci jest taką postacią bardzo uczciwą i chcącą dotrzeć do sedna sprawy.

Skazana: Bartłomiej Topa o Serafinie
Skazana: Bartłomiej Topa o Serafinie

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. „Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

Zobacz też:

Skazana: Bartłomiej Topa o pracy na planie
Skazana: Bartłomiej Topa o pracy na planie