Skazana 3: Wiki jest przesłuchiwana przez Mario

Skazana 3: Wiki jest przesłuchiwana przez Mario
Trwa przesłuchanie Wiki. Mario mówi jej o tym, że ma nagrania z hotelu, gdzie widziano Rabczuka. Czy dziewczyna jest zamieszana w jego śmierć?

Skazana 3 - co wydarzyło się w 5. odcinku?

Dzięki Swiecie Alicja poznaje prawdę o Dorocie Wójcik, z kolei dzięki Kraszeckiemu poznaje przeszłość Hepnera. Jedną z tajemnic przeszłości stanowi brat Kraszeckiego, z którego zaginięciem Hepner może mieć związek.

Hepner za wszelką cenę chce wyciągnąć Wiki z aresztu. Jednocześnie w oczekiwaniu na nominację generalską i awans na stanowisko dyrektora generalnego więziennictwa, musi dbać o swój nienaganny wizerunek. Tymczasem podczas jego pobytu w ministerstwie Pola Nawrot wszczyna bunt.

Zdesperowany Penis, chce wymusić na Natalii powrót do dealerki, pieniądze z narkotyków mają pokryć leczenie Mikiego. Natalia odmawia, co powoduje dramatyczne konsekwencje.

Alicja podstępem zdobywa przepustkę. Poza murami więzienia spotyka się z Pawłem, razem dokonują makabrycznego odkrycia.

Skazana 3, odcinek 5
Skazana 3, odcinek 5
20230414_Skazana3_Player_AW_0123
20230412_Skazana3_Player_AW_0185
20230406_Skazana3_Player_AW_0032
+18
Zobacz galerię

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 3 - obsada

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

Wiktoria Gorodeckaja, Kinga Jasik i Jacek Beler w quzie ze "Skazanej"

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!