Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Pati i Aluta dowiadują się prawdy o Mikim

Skazana 3: Pati i Aluta dowiadują się prawdy o Mikim
Kosa martwi się o swojego synka. Prosi Pati, by zerknęła do kartoteki w ambulatorium. Cichy dowiaduje się prawdy, ale Mazur zabrania jej zdradzenia szczegółów. Zobaczcie przedpremierowy fragment 6. odcinka.

"Skazana 3". Alicja martwi się o Kosę

Agata Strzelecka nie chce odpuścić i zamierza walczyć o swojego synka. Niepokoi się siniakami, które pojawiały się na jego ciele. Prosi Pati, która ma dyżur w ambulatorium, by przejrzała biurko lekarki w poszukiwaniu karty zdrowia swojego syna. Cichy wykonuje zadanie. Znajduje niepokojące informacje. Postanawia najpierw opowiedzieć o tym Alicji. Ze strzępków informacji wynika, że chłopczyk cierpi na jakąś chorobę krwi. Mazur prosi Pati, by ta na razie o niczym nie mówiła Kosie.

Skazana 3, odcinek 6
Skazana 3, odcinek 6: Hanna Klepacka, Marta Malikowska
20230425_Skazana3_Player_AW_0389
20230419_Skazana3_Player_AW_0092
20230415_Skazana3_Player_AW_0332
+18
Zobacz galerię

Skazana 3 - co wydarzyło się w 6. odcinku?

Alicja po spędzonej nocy z Kraszeckim, nie ma pewności, czy może mu zaufać. Odkrywa, że Natalia - dziewczyna poparzona kwasem to narzeczona zaginionego brata Kraszeckiego.

Penis jako porywacz dziecka jest szargany wątpliwościami, jednak po namowie Basi dociska Natalię.

Alicja obiecuje pomóc Natalii odzyskać dziecko, ale stawia jeden warunek – Natalia musi zeznać, co wie w sprawie zabójstwa brata Kraszeckiego.

Odurzona lekami Pola Nawrot nie stanowi już zagrożenia dla Hepnera. Kobieta zostaje przewieziona do szpitala psychiatrycznego. Tymczasem Hepner, aby oczyścić z zarzutów Wiki, wystawia policji Dorotę Wójcik.

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Bartosz Konopka o 3. sezonie

Bartosz Konopka jest reżyserem "Skazanej" od 1. sezonu. Od początku buduje ten świat razem ze scenarzystami i aktorami. Każda odsłona przynosi wiele emocji i zaskoczeń. Bartosz Konopka daje aktorom przestrzeń, by dobrze poczuli się ze swoimi bohaterami.

Twórcy obawiali się, że trzeci sezon może nie mieć już takiej siły rażenia. Na szczęście ich obawy były bezpodstawne. "Super się pracowało nad tym sezonem, chociaż baliśmy się trochę czy na pewno damy radę, w sensie czy ten świat już się nie wyczerpał, czy my będziemy jeszcze mieli siły, czy nas to nie będzie nudzić, czy nie będziemy powtarzali tych samych myków. Natomiast się okazało, że super było to, że dziewczyny scenarzystki plus ten zespół producencki, że wykrzesali kolejne nowe zwroty akcji, nowe twarze postaci, dołożyli bardzo ciekawe postacie z zewnątrz, że tak naprawdę są też trochę nowe tematy, nowe konflikty, nowe ustawienia, że właściwie głównym bohaterem się stał Adaś Woronowicz, czyli kierownik więzienia i to jest bardzo duże zagrożenie dla Alicji Mazur i dla innych postaci" powiedział Konopka.

231110 SKAZANA press junket _rezyser
231110 SKAZANA press junket _rezyser

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości