Skazana 3: Kontrola w więzieniu. Co na to Hepner?

Skazana 3: Kontrola w więzieniu. Co na to Hepner?
Osadzone piszą listy do Helsińskiej Fundacji Prawo Człowieka. Ich działania nie pozostają bez odezwy. W więzieniu pojawia się kontrola.

Skazana 3 - co wydarzyło się w 3. odcinku?

Komisarz Piotrowski zdobył dowód, że Serafin nie popełnił samobójstwa. Jednak kolejnym ciosem dla Alicji jest informacja o nagłej śmierci dyrektora generalnego więziennictwa Rabczuka. Alicja miała nadzieję, że pomoże on jej pogrążyć Hepnera.

Kosa walczy w sądzie o prawa do dziecka, jednak pozbawienie jej praw rodzicielskich nie jest jedynym problemem Basi i Penisa. Zatajenie choroby Mikiego, powoduje, że nie mogą legalnie zorganizować zbiórki pieniężnej na jego kosztowne leczenie.

Pati nie ma wyjścia, musi współdziałać z Pawłem, by pogrążyć Hepnera. Dla Alicji to również trudna sytuacja, od Pawła zależy ochrona Hanki przed mackami Hepnera, ale także bezpieczeństwo Pati.

Akcja korespondencyjna przynosi efekty, w więzieniu pojawia się prawnik z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Padają oficjalne zarzuty dotyczące łamania praw człowieka na oddziale. Hepner całą winą obarcza Swietę. Nie podejrzewa, że ta sytuacja przyczyni się do ujawnienia prawdziwego oblicza Doroty.

Skazana 3, odcinek 3
Skazana 3, odcinek 3: Agata Kulesza
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_3-15
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_3-1
SKAZANA_3_DZIEN_7_07_02_2023_ODC_3-18
+28
Zobacz galerię

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 3 - obsada

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

Kulesza, Malikowska, Adamska o kolejnym sezonie "Skazanej"

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie