Skazana 3: Hepner wysyła do pracy na zewnątrz

Skazana 3: Hepner wysyła do pracy na zewnątrz
Między Kosą a Alicją dochodzi do spięcia. Kobiety walczą o wpływy za kratami. Tymczasem Hepner wysyła do pracy na zewnątrz.

Skazana 3 - co wydarzyło się w 2. odcinku?

Alicja musi się zmierzyć ze stratą Serafina, kiedy Hepner triumfuje.

Kosa jest wciąż podejrzana o przemoc na dziecku. Penis zadbał, by ta informacja rozeszła się po celach. Tymczasem Basia dowiaduje się, że siniaki na skórze Mikiego są skutkiem choroby. Jednak tego nie ujawnia i nadal dąży do pozbawienia Kosy praw rodzicielskich.

Mimo surowych restrykcji Alicja współdziała z przebywającą na wolności Pati. Chcą one dotrzeć do materiałów obciążających Hepnera, które Serafin zdążył pozyskać tuż przed swoją śmiercią. Pati w końcu udaje się odnaleźć skrytkę Serafina, ale na miejscu okazuje się, że nie jest tam sama.

Skazana 3, odcinek 2
20230417_Skazana3_Player_AW_0317
20230405_Skazana3_Player_AW_0283
20230314_Skazana3_Player_AW_0949
20230314_Skazana3_Player_AW_0764
+27
Zobacz galerię

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 3 - obsada

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

Jaki będzie 3. sezon? Wiktoria Gorodeckaja, Kinga Jasik i Jacek Beler o "Skazanej"

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie