Skazana 2 PRZED EMISJĄ W TV: Hania broni Hepnera!

Skazana: Hania zaprzecza słowom Alicji
Już jutro 7. odcinek Skazanej 2 w TVN! Małymi krokami zbliżamy się do końca sezonu. Co nas czeka? Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Skazana 2 - co nas czeka w 7. odcinku?

Alicja decyduje się zgłosić do prokuratury przestępstwa Hepnera wobec Hanki. Jednak jej córka boi się opowiedzieć, co działo się w jego gabinecie. Hepner, widząc słabość dziewczyny, składa jej propozycję podjęcia pracy poza zakładem karnym. Postrzelony komisarz Mario informuje Serafina, że Paweł uciekł, a Wiki została poparzona kwasem. Serafin dociera do Natalii, próbuje zmusić dziewczynę, do zdradzenia kto okaleczył ją i Wiki. Kosa poznaje swojego syna. Chłopiec walczy o życie na oddziale neonatologii. Basia chce, aby Kosa podpisała papiery adopcyjne, żeby zacząć rehabilitację dziecka. Pati próbuje przetrwać swój ostatni dzień odsiadki, jednak kiedy na oddział docierają narkotyki, sytuacja wymyka się spod kontroli. Tymczasem Paweł kontaktuje się z Serafinem. Informuje go o aukcji w darknecie, na którą ma trafić Hanka. Alicja robi wszystko, żeby jej córka nie wyszła poza mury więzienia.

Oglądaj serial w player.pl >

Skazana 2: Odcinek 7
Skazana 2, odcinek 7
SKAZANA_2_14_2021_DZIEN_27_ODC_7-22
SKAZANA_2_14_2021_DZIEN_27_ODC_7-26
SKAZANA_2_14_2021_DZIEN_27_ODC_7-7
+19
Zobacz galerię

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE>

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

podziel się:

Pozostałe wiadomości