Podsumowanie 3. sezonu Skazanej. Takiego finału nikt nie przewidział

Skazana 3: Alicja kontra Hepner. Podsumowanie 3. sezonu
3. sezon dobiegł końca, przynosząc zaskakujące rozwiązanie konfliktu między Alicją Mazur a Sylwestrem Hepnerem. Zobaczcie, co się wydarzyło.

Skazana 3 - podsumowanie sezonu

3. sezon serialu "Skazana" to przede wszystkim walki Alicji Mazur z Sylwestrem Hepnerem. Była sędzia podczas buntu na oddziale odkryła powiązania kierownika penitencjarnego z grupą handlującą kobietami. Hepner porwał jej córkę Hanię i wystawił na internetową aukcję. W ostatniej chwili Paweł Witkowski odbił ją z rąk porywaczy. By zapewnić jej bezpieczeństwo, wyjechali za granicę. Mazur, wciąż za kratami, postawiła sobie za cel, że dorwie Hepnera i wsadzi go za kraty. Niestety nic nie idzie po jej myśli, a jedyni świadkowie, czyli współosadzone, które widziały kompromitujące nagrania na komputerze dyrektora, wycofują się ze składania zeznań.

Skazana 3, odcinek 7

231205_Skazana_odc_7_Tc10 www
Skazana 3: Alicja zabija Hepnera
Skazana 3: Alicja zabija Hepnera
Skazana 3: Mario nie mógł aresztować Hepnera
Skazana 3: Mario nie mógł aresztować Hepnera
Skazana 3: Alicja podejrzewa Michała o morderstwo
Skazana 3: Alicja podejrzewa Michała o morderstwo
Skazana 3: Osadzone przygotowują się na nominację Hepnera
Skazana 3: Osadzone przygotowują się na nominację Hepnera
Skazana 3: Michał chce się dogadać z Hepnerem
Skazana 3: Michał chce się dogadać z Hepnerem
Skazana 3: Bartek potrzebuje pieniędzy na leczenie syna
Skazana 3: Bartek potrzebuje pieniędzy na leczenie syna
Skazana 3: Mario przesłuchuje Natalię Dolecką
Skazana 3: Mario przesłuchuje Natalię Dolecką
Skazana 3: Mario przeszukuje mieszkanie Rabczuka
Skazana 3: Mario przeszukuje mieszkanie Rabczuka
Skazana 3: Hepner zapowiada uroczystość nominacji
Skazana 3: Hepner zapowiada uroczystość nominacji
Skazana 3: Alicja namawia Natalię do zeznań
Skazana 3: Alicja namawia Natalię do zeznań

Jednym ze sprzymierzeńców Alicji był Serafin. Adwokat i ojciec Hani robił, co mógł, by znaleźć dowody na kryminalną działalność Hepnera. Współpracował z policją, naciskając Mario na szybsze działanie, ale też gromadził wskazówki na własną rękę. Jego działania doprowadziły do smutnego finału: kierownik penitencjarny postanowił się go pozbyć przy pomocy wynajętej do tego osoby. Dorota Wójcik w tym sezonie stała się jego prawą ręką, która likwidowała przeszkody na drodze do nominacji na dyrektora więziennictwa.

Po śmierci Serafina w pomoc Alicji zaangażował się Paweł Witkowski. Mężczyzna wrócił do Polski ze świadomością, że dorwanie Hepnera jest jedyną drogą do wolności dla niego i Hani. Wraz z Pati, która przez chwilę była na wolności, zebrał materiały zgromadzone przez Serafina i podążył ich tropem. Co prawda po drodze Hepnerowi udało się sporą część dowodów przejąć, ale jego przeszłość postanowiła o sobie przypomnieć. Paweł dotarł do jego dawnych znajomych z misji w Afganistanie. Jednym z nich był Michał Kraszecki. Pisarz i były wojskowy zgodził się poznać Alicję i odpowiedzieć na jej pytania. Przyznał, że kiedyś byli ze sobą blisko i przyjaźnili się, ale ich znajomość zdecydowanie nie przetrwała próby czasu. Oprócz tego okazało się, że Hepner może być zamieszany w zaginięcie brata Michała, Marka Kraszeckiego.

Skazana 3, odcinek 7
Skazana 3, odcinek 7: Aleksandra Adamska, Agata Kulesza
SKAZANA_3_DZIEN52_26_04_2023_ODC_7-32
20230424_Skazana3_Player_AW_0481
20230425_Skazana3_Player_AW_0008
+15
Zobacz galerię

Mogłoby się wydawać, że pętla zaciska się na szyi dyrektora więzienia w Zabrzu. Tymczasem Hepner doskonale potrafi wychodzić z każdej opresyjnej sytuacji. Własnymi rękami pozbył się Witkowskiego. Unieszkodliwił Polę Nawrot, która posiadała ogromną wiedzę na temat jego nielegalnej działalności. Doskonale zacierał za sobą ślady i zastraszał świadków. Nominacja na generała i dyrektora więziennictwa miała mu dać nietykalność. Alicja Mazur nie mogłam odpuścić. Na scenie pojawiła się Natalia Dolecka, narzeczona Marka Kraszeckiego, która być może była świadkiem ukrywania ciała swojego chłopaka. Niestety jej zeznania nie wystarczyły, by pogrążyć Hepnera.

Pożegnanie Hepnera w więzieniu w Zabrzu było jedyną i ostatnią okazją do konfrontacji. Mazur dzięki Swiecie zyskała chwilę na rozmowę z kierownikiem. Liczyła na to, że uda się jej go sprowokować i zyskać pogrążające informacji. W emocjonalnej rozmowie doszło do słownej przepychanki. Mazur nie wytrzymała i chwyciła za statuetkę, którą otrzymał Hepner i wymierzyła mu cios w głowę.

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

"Każda rola jest wyjściem ze strefy komfortu"
"Każda rola jest wyjściem ze strefy komfortu". Rozmawiamy z Agatą Kuleszą, cz. II

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości