Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Zawieja chce prześwietlić Wróbla. Czy to on zabił Magdę?

Odwilż: Zawieja chce prześwietlić Wróbla. Czy to on jest winny?
Poszlaki prowadzą Zawieję do jednego z pacjentów, którym opiekowała się Magda Kosińska. Policjantka wybiera się do więzienia, gdzie siedział Wróbel. Czy dowie się o nim czegoś więcej?

Jednym z podejrzanych w sprawie śmierci Magdy Kosińskiej zostaje Tomasz Wróbel. To więzień, który trafił za kratki za gwałt 15-letniej dziewczyny. Mężczyzna był również pacjentem Kosińskiej. Interesował się jej życiem. Poszlaki wskazują na to, że ją śledził. Zawieja wybiera się do placówki, gdzie odsiadywał wyrok. Chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Kierownik więzienia nie wydaje się zbyt współpracujący. Od razu mówi, że Wróbel nie mógł popełnić tej zbrodni, gdyż był zbyt wielkim tchórzem. Aspirant Zawieja nie odpuszcza. Chce zobaczyć jego celę, a także komputer, z którego korzystał.

"Odwilż" - co się wydarzy się w 4. odcinku?

Anka Janas trafia do szpitala. Policja w tym czasie rozpoczynania poszukiwania Wróbla, jednego z pacjentów zamordowanej. Zawieja jedzie do zakładu karnego w Goleniowie, w którym Wróbel odsiadywał wyrok. Ma nadzieję znaleźć tam więcej informacji, które naprowadzą ją na nowe tropy w sprawie.

Odwilż, odcinek 4
Odwilż, odcinek 4
15085576_odwilz-odcinek-4_ORIGINAL
15085564_odwilz-odcinek-4_ORIGINAL
15085570_odwilz-odcinek-4_ORIGINAL
+7
Zobacz galerię

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Odwilż"?

Serial "Odwilż" możecie oglądać w poniedziałki o 21:35 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "ODWILŻ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Trepa i Zawieja - przeciwieństwa w akcji

Zawieja i Trepa znają się od lat. Tworzą zgrany policyjny duet. Wydaje się, że się uzupełniają. Bartłomiej Kotschedoff jest przekonany, że te postaci są swoimi przeciwieństwami: "Krzysztof Trepa jest po drugiej strony Zawiei. On nie jest taki nagły, prędki, nie zapala się tak szybko różnymi pomysłami. Też nie jest tak zdeterminowany. On jej jest potrzebny na tym drugim biegunie jako przeciwwaga. Ktoś, kto może studzić te jej zapały. Jest jej bezpieczną przystanią. (...) Jest bezpiecznym oparciem".

Bartłomiej Kotschedoff: "Trepa jest bezpieczną przystanią"

Zawieja potrzebuje takiego wsparcia. Twarda na wierzchu, ale mocno połamana w środku, stara się dobrze funkcjonować w pracy i w życiu prywatnym. Choć dźwiga na swoich barkach ciężar przeszłości i śmierci męża w niewyjaśnionych okolicznościach - nie wierzy w jego samobójstwo, nie daje tego po sobie poznać.

Katarzyna Wajda o Zawiei
Zawieja ma dużo w sobie skrajności. Jest krucha, wrażliwa wewnętrznie, zraniona, ale na zewnątrz trzyma fason twardej i nieustępliwej. Jest dobra w swojej pracy. Skrupulatna. Ma szósty zmysł. Jednocześnie prywatnie jest niepozbierana. Boi się miłości. Boi się zaufać od nowa. To powoduje, że jest taka, a nie inna.
powiedziała Kasia Wajda

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości