Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Zawieja ściga podejrzanego. Czy trafi na nowy trop?

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Zawieja ściga podejrzanego
Zawieja (Katarzyna Wajda) ściga podejrzanego. Pomaga jej Trepa (Bartłomiej Kotschedoff). Po schwytaniu mężczyzny, policjantka postanawia przeszukać okolicę. Czy znajdzie nowe dowody w sprawie śmierci młodej kobiety? Zobacz przedpremierowy fragment 1. odcinka serialu "Odwilż"

Zawieja wyrusza w pościg za podejrzanym mężczyzną. Po długim biegu udaje jej się go schwytać. Trepa przejmuje go, ale kobieta nie zamierza odpuścić. Czuje, że w okolicy kryje się więcej tropów, które mogą pomóc w śledztwie w sprawie morderstwa młodej matki i odnalezieniu jej dziecka. W jednym z koszy znajduje tajemniczą reklamówkę. Jej zawartość wydaje się szokująca.

Odwilż - co się wydarzyło w 1. odcinku?

Odwilż, odcinek 1
Odwilż, odcinek 1

Ciało młodej kobiety zostaje znalezione na brzegu rzeki. Wyraźnie widać, że niedawno rodziła. Starsza aspirant Zawieja wraz ze swoim policyjnym partnerem Trepą rozpoczynają śledztwo. Policjantkę nurtuje pytanie, gdzie jest nowonarodzone dziecko ofiary, którego nigdzie nie znaleźli. Sprawa nabiera rozgłosu, gdy ofiarą okazuje się córka prokuratora okręgowego.

Odwilż - o czym jest serial?

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Odwilż"?

Serial "Odwilż" możecie oglądać w poniedziałki o 21:35 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "ODWILŻ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Śledztwo w sprawie śmierci Zawiei zostaje umorzone

Zobacz także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości