"Na Wspólnej" w odcinku 3810: Coming out Grześka, walka o dziecko i konflikt w rodzinie!

Kadr z odcinka 3810 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3810
Źródło: TVN
Jesteście ciekawi, co wydarzyło się w odcinku 3810 serialu TVN "Na Wspólnej"? Przeczytajcie najnowsze streszczenie i sprawdźcie, jak otoczenie przyjęło wyznanie Grześka (Jakub Tofil)! Czy uda się pomóc Kacprowi? Sprawdźcie już teraz!

"Na Wspólnej": Walka o dziecko i niebezpieczny uzdrowiciel!

Weronika (Renata Dancewicz) obiecuje Kacprowi, że przeniesie go do innej szkoły i przekonuje do rozmowy z dyrektorką, której zgłaszają sprawę znęcania się chuliganów nad Kacprem. Ku niezadowoleniu Roztockiej, dyrektorka próbuje wyciszyć sprawę, tłumacząc, że do zdarzenia doszło poza terenem szkoły. Wkurzona Weronika odgraża się, że złoży na nią skargę do kuratorium, za to, że nie reaguje na drastyczne przypadki znęcania się. Chwile później Kacper odkrywa, że chuligani udostępnili w Internecie filmik, na który zarejestrowali swoją napaść na niego. Tymczasem Nalepa (Przemysław Sadowski) przekonuje młodą pacjentkę z kardiomiopatią, żeby wróciła do leczenia, w przeciwnym razie grozi jej śmierć. Gdy wysyła Lenę na badania, a ona ucieka z gabinetu, lekarz rusza za nią. Towarzyszący dziewczynie, dużo od niej starszy mężczyzna, zaczyna atakować Nalepę zarzucając mu, że truje Lenę chemią. Nawiedzony uzdrowiciel upiera się, że wyleczy ją roślinami i torfem…

Kadr z odcinka 3810 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3810
Kadr z odcinka 3810 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: TVN

"Na Wspólnej": Bójka o Darię (Patrycja Topjew)

Zakościelny proponuje Łukaszowi, że podwiezie go do miasta. Kiedy zostają sami wkurzony Andrzej wyrzuca chłopakowi, że mimo ich umowy i pieniędzy, które dostał nadal szuka kontaktu z Tadeuszem. Chłopak bezczelnie żąda więcej pieniędzy tłumacząc, że Andrzej nie sprawdził się jako jego obrońca, przez co przesiedział 3 lata w więzieniu... Jakiś czas później Łukasz pojawia się w barze Ziębów i próbuje podrywać Darię, której daje do zrozumienia, że nie wie wszystkiego o swoim chłopaku. Kiedy Tadeusz (Jakub Pruski) dowiaduje się o tym, robi Łukaszowi karczemną awanturę zarzucając mu brak lojalności i uczciwości. Łukasz niewiele sobie robi z jego pretensji. W końcu wkurzony Tadek powala go na ziemię i żąda, aby odczepił się od Darii (Patrycja Topajew) całej jego rodziny. Łukasz ostrzega go, że jeśli będzie tak go traktował zapłaci za to wysoką cenę…

"Na Wspólnej": Coming out Grześka! Jak zareaguje rodzina?

Późnym wieczorem Przemek na prośbę Grześka (Jakub Tofil) pojawia się w parku i zszokowany patrzy na brata całego we krwi. Roztrzęsiony Grzesiek błaga, aby Przemek zabrał go do siebie i daje mu do zrozumienia, że to co się stało ma związek z tym, że on czuje się kobietą. Rano Krzysztof (Łukasz Konopka) i Basia (Grażyna Wolszczak) rozmawiają o znalezionym przez Smolnego rachunku za sukienkę. Oboje dochodzą dowiadują się, że to Grzesiek kupił ją w prezencie dla Heli. Ich rozmowę przerywa powrót Grześka. Basia i Krzysztof są przerażeni widząc na jego twarzy ślady pobicia. Kiedy domagają się wyjaśnień chłopak oznajmia ojcu, że musi z nim poważnie porozmawiać. Chwilę później płacząc wyznaje mu, że źle czuje się w swoim ciele i zrozumiał, że chciałby być kobietą. Zszokowany Smolny nie wiedząc co powiedzieć ciepło przytula syna. Jakiś czas później wyznaje Basi, że nie może wybaczyć sobie, że do tej pory nie miał pojęcia o problemach z którymi mierzy się jego syn. Wieczorem czuwa przy śpiącym Grześku, który nabiera sił po ostatnich dramatycznych przejściach. Tymczasem Wałek przypadkiem odkrywa, że Grzesiek na ich ulubionej aplikacji muzycznej nadał sobie nick: Sara!

Kadr z odcinka 3809.
"Na Wspólnej" - 3809
Kadr z odcinka 3809.
Źródło: x-news

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zobacz też:

 

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości