W nowych odcinkach!

W nowych odcinkach Na Wspólnej!

Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Czy Kamil upora się z nałogiem? Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów serialu? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy!

Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie player.pl! Będzie się działo! Emisja serialu "Na Wspólnej" w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15!

Wiosna w "NA WSPÓLNEJ" - wielkie powroty i nowe gwiazdy w obsadzie!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz wideo:

Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji! Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x news
20 lat Na Wspólnej: Cała prawda o Darku Żbiku!
20 lat Na Wspólnej: Cała prawda o Darku Żbiku! Serial "Na Wspólnej" świętuje swoje 20 urodziny! Na tę okoliczność zorganizowano pamiątkową sesję zdjęciową, której byliśmy świadkami. W przerwie między ujęciami zapytaliśmy Michała Mikołajczaka o to jak to jest wcielać się na co dzień w postać Darka Żbika. Czy aktor dobrze czuje się w swojej roli? Zobaczcie materiał wideo. Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w player.pl!
20 lat Na Wspólnej! Relacja z jubileuszowej sesji
20 lat Na Wspólnej! Relacja z jubileuszowej sesji Serial "Na Wspólnej" 27 stycznia będzie obchodził dwudzieste urodziny! Z tej okazji zorganizowana wyjątkową, pamiątkową sesję zdjęciową z udziałem aktorów. Jesteście ciekawi, co tam się działo? Sprawdźcie, kto musiał się wspinać na drabinę a kogo wyjątkowo poruszył ten dzień. Zobaczcie materiał wideo. Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać w Player.pl!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości