Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Gucio umiera?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Gucio umiera?

Zobaczcie wstrząsający fragment dzisiejszego odcinka serialu TVN "Na Wspólnej". Czy syn Beaty umrze? Czy jest dla niego jakiś ratunek?

Czy dla Gucia nie ma już ratunku?!

Lekarz Gucia ma bardzo złe wieści – chemioterapia nie skutkuje i konieczny jest szybki przeszczep! Beata jest w rozsypce, a do tego Maślikowska nie chce nawet rozmawiać o przeszczepie szpiku od jej synka! Emil nachodzi kobietę i daje jej pieniądze prosząc, by nie odbierali im ostatniej nadziei… W tym czasie Paweł dopada Maślikowskiego i błaga o ratunek dla umierającego Gucia!

Przypominamy, emisja najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej" TVN już dziś o 20.15! Jeśli nie możecie doczekać się wieczora, zajrzyjcie już teraz do Player.pl!

Oglądajcie prapremierowe odcinki w Player.pl!

Nowe gwiazdy w "Na Wspólnej"!

Głosuj na serial "Na Wspólnej" w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia"!

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
W nowych odcinkach Na Wspólnej! Mamy dla Was zwiastun najnowszych odcinków serialu Na Wspólnej! Czy Kamil upora się ze swoim nałogiem? Jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów serialu? Obejrzyjcie zwiastun tygodniowy! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie player.pl! Będzie się działo! Emisja serialu "Na Wspólnej" w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Źródło: TVN
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji!
Marzec w Na Wspólnej: Zaskakujące zwroty akcji! Czy Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) przestanie pić? Jak potoczą się losy bohaterów ulicy Na Wspólnej? Dowiecie się oglądając zwiastun najnowszych odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Źródło: x news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości