"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3827 w TV: Namiętna noc Cieślika i stracone nadzieje Moniki

"Na Wspólnej" - 3827
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3827 w TV: Monika w rozpaczy!
Źródło: TVN
Monika dowiaduje się od Cieślika (Waldemar Błaszczak), że Martyna nie jest jego kochanką, tylko kobietą! Wstrząśnięta nie może dojść do siebie po tej informacji.. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3827 serialu TVN "Na Wspólnej".

Monika (Sylwia Gliwa) traci wszelką nadzieję…

Damian (Waldemar Błaszczak) spędza z Martyną namiętną noc, podczas gdy Monika (Sylwia Gliwa) przeżywa rozpacz – portal plotkarski ogłosił romans senatora Cieślika! Rano Żaneta (Anna Guzik) pokazuje artykuł Damianowi. Ten, spanikowany, idzie do żony – martwi się tym, że syn usłyszy te plotki. Gasi wszelkie nadzieje Moniki mówiąc, że Martyna nie jest jego kochanką, tylko kobietą!

Zobaczcie fragment odcinka 3827 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

Ilona (Anna Samusionek) pijana – jej synek trafia do pogotowia opiekuńczego!

Zatrzymana z synkiem w restauracji Ilona (Anna Samusionek) zostaje poddana badaniu alkomatem - ma 0,6 promila! Według prawa, nie może mieć pod opieką dziecka - Wiktorek zostaje zabrany siłą do pogotowia opiekuńczego! Rano do aresztu przyjeżdżają Iza z Weroniką (Renata Dancewicz). Zdybicka jest załamana - słyszy, że syn musi zostać w pogotowiu…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3827 w TV: Namiętna noc Cieślika i stracone nadzieje Moniki
Źródło: x-news

Igor (Jakub Wesołowski) dowiaduje się, że piękna Anna jest… nikim!

Igor (Jakub Wesołowski) próbuje umówić się z barmanką Anką, ale ta robi uniki. Gdy przychodzi po Anię na koniec jej zmiany, widzi ją wychodzącą bocznymi drzwiami. Igor dogania dziewczynę - chce wiedzieć, o co chodzi. Anka wyznaje mu, że… nie wie kim jest! Pół roku temu ocknęła się w parku z kompletną amnezją… Nie chce go wciągać w swoje kłopoty!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3827 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN.

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości