"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3825 w TV: Berg straci pracę?!

"Na Wspólnej" - 3828
240521_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3825_fr4
Nad Bergiem (Wojciech Brzeziński) zawisną ciemne chmury. Pracownicy są oburzeni, nowa dyrektorka będzie chciała zwolnić Berga? Sprawdźcie już teraz, co wydarzy się w odcinku 3825 serialu TVN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej": Berg (Wojciech Brzeziński) straci pracę?!

Bogdan ostrzega Antka przed córką nowego szefa - Alina ich oszukała! Wszyscy pracownicy również są oburzeni. Młoda Urbańska przeprasza - obiecuje, że jako nowa dyrektorka wprowadzi same dobre zmiany. Wieczorem Alina rozmawia z ojcem - drwi z pracowników, że wszystko łyknęli. I planuje zwolnić… Berga (Wojciech Brzeziński)!

Zobaczcie fragment odcinka 3825 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Muszko (Piotr Cyrwus) wywoła wojnę na Wspólnej?!

Kebab na Wspólnej cieszy się dużą popularnością i dobrymi opiniami klientów. Tymczasem Ziębowie muszą zapłacić grzywnę - kontrola w barze wykazała, że nie przedłużyli koncesji na sprzedaż alkoholu. Muszko (Piotr Cyrwus) przekonuje Ziębów, że to właściciele kebabu nasłali tę kontrolę! Proponuje zemstę. Ziębowie nie wiedzą, że po wyjściu z baru Zdzisław dzwoni do Sanepidu - z donosem… na nich!

"Na Wspólnej": Natan walczy o Ulę – czy Karolina na to pozwoli?!

Natan czeka na Ulę - przeprasza dziewczynę i tłumaczy, że już dawno zerwał z Karoliną. Połączyły ich imprezy i…narkotyki! On z nich wyszedł, ona nie dała rady. Wyznaje Uli miłość i całuje ją. Nagle dopada ich Karolina - będąc wyraźnie na głodzie, domaga się kasy za rozwód! Tymczasem Kamil (Kazimierz Hoffer) zaprasza matkę Natana do siebie - chciałby, żeby nadal opiekowała się Anią…

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3825 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości