"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3810 w TV: Pobity Grzesiek błaga o pomoc i robi coming out!

"Na Wspólnej" - 3810
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3810 w TV: Pobity Grzesiek błaga o pomoc i robi coming out!
Źródło: TVN
Jak na wieść o tym, że Grzesiek (Jakub Tofil) czuje się kobietą zareaguje ojciec Krzysztof (Łukasz Konopka)? Czy Weronika pomoże zrozpaczonemu synowi? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3810 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Grzesiek (Jakub Tofil) robi coming out przed rodziną!

Przemek Smolny przychodzi na ratunek pobitemu bratu – zabiera go do siebie i słyszy wyznanie Grześka, że czuje się dziewczyną… Rano młody Smolny wraca do domu - prosi przerażonego jego stanem ojca o rozmowę. Z płaczem próbuje wyznać mu, jak źle czuje się w swoim męskim ciele! Krzysztof (Łukasz Konopka) ma totalny mętlik w głowie…

Kadr z odcinka 3809.
"Na Wspólnej" - 3809
Kadr z odcinka 3809.
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3810 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Weronika (Renata Dancewicz) walczy o syna, a Lew (Przemysław Sadowski) z… szarlatanem!

Weronika (Renata Dancewicz) obiecuje załamanemu synowi, że przeniesie go do innej szkoły. Natychmiast też zgłasza w szkole sprawę znęcania się chuliganów nad Kacprem. Ku wściekłości Roztockiej, dyrektorka próbuje wyciszyć sprawę! Nie z Weroniką jednak takie numery… Tymczasem Nalepa (Przemysław Sadowski) przekonuje młodą pacjentkę, żeby nie rezygnowała z leczenia. Okazuje się, że dziewczyna jest pod ogromnym wpływem nawiedzonego znachora…

"Na Wspólnej": Łukasz bezpardonowo atakuje Tadka i jego rodzinę!

Rano Zakościelny chce rozmówić się z Łukaszem – zapłacił mu przecież za to, że zniknie z życia jego rodziny! Przyjaciel Tadka bezczelnie żąda więcej pieniędzy – Andrzej obiecał mu „zawiasy”, a przesiedział 3 lata! Jakiś czas później Łukasz dopada Darię (Patrycja Topajew) i próbuje… ją poderwać! Czy chłopak mści się na klanie Zakościelnych?

Kadr z odcinka 3809 TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3809
Kadr z odcinka 3809 TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3810 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości