"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3810 w TV: Czy Weronika pomoże zrozpaczonemu synowi?

"Na Wspólnej" - 3810
240423_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3810_fr6
Weronika (Renata Dancewicz) zgłasza w szkole sprawę znęcania się nad Kacprem! Czy zostanie wysłuchana? Jak potoczą się losy Grześka (Jakub Tofil, który decyduje się na coming out. Zobaczcie fragment odcinka 3810 serialu TVN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej": Weronika (Renata Dancewicz) walczy o syna, a Lew (Przemysław Sadowski) z… szarlatanem!

Weronika (Renata Dancewicz) obiecuje załamanemu synowi, że przeniesie go do innej szkoły. Natychmiast też zgłasza w szkole sprawę znęcania się chuliganów nad Kacprem. Ku wściekłości Roztockiej, dyrektorka próbuje wyciszyć sprawę! Nie z Weroniką jednak takie numery… Tymczasem Nalepa (Przemysław Sadowski) przekonuje młodą pacjentkę, żeby nie rezygnowała z leczenia. Okazuje się, że dziewczyna jest pod ogromnym wpływem nawiedzonego znachora…

Zobaczcie fragment odcinka 3810 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Grzesiek (Jakub Tofil) robi coming out przed rodziną!

Przemek Smolny przychodzi na ratunek pobitemu bratu – zabiera go do siebie i słyszy wyznanie Grześka, że czuje się dziewczyną… Rano młody Smolny wraca do domu - prosi przerażonego jego stanem ojca o rozmowę. Z płaczem próbuje wyznać mu, jak źle czuje się w swoim męskim ciele! Krzysztof (Łukasz Konopka) ma totalny mętlik w głowie…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3810 w TV: Czy Weronika pomoże zrozpaczonemu synowi?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Łukasz bezpardonowo atakuje Tadka i jego rodzinę!

Rano Zakościelny chce rozmówić się z Łukaszem – zapłacił mu przecież za to, że zniknie z życia jego rodziny! Przyjaciel Tadka bezczelnie żąda więcej pieniędzy – Andrzej obiecał mu „zawiasy”, a przesiedział 3 lata! Jakiś czas później Łukasz dopada Darię (Patrycja Topajew) i próbuje… ją poderwać! Czy chłopak mści się na klanie Zakościelnych?

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3810 w TV: Czy Weronika pomoże zrozpaczonemu synowi?
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3810 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości