"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3798 w TV: Kopciowa idzie jak taran! Będziecie w szoku!

"Na Wspólnej" - 3798
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3798 W TV: Helenie puściły nerwy!
Źródło: TVN
Babcia Helena (Małgorzata Peczyńska) już dziś w odcinku 3798 serialu TVN "Na Wspólnej" udowodni Beacie, co potrafi za kółkiem! Jesteście ciekawi? Zobaczcie już teraz fragment przed premierą w telewizji. Co jeszcze wydarzy się w telenoweli? Czy Roman (Waldemar Obłoza) pomoże bezdomnemu Edwardowi?

"Na Wspólnej": Kopciowa (Małgorzata Peczyńska) idzie jak taran!

Helena (Małgorzata Peczyńska) otrzymuje od Wojtka (Wojciech Błach) certyfikat ukończenia jazd doszkalających. Bardzo dumna z siebie, umawia się w barze z Beatą (Katarzyna Ptasińska)- oznajmia, że zainwestuje w auto i mogą otwierać firmę taksówkarską! Zaskoczona Wójcikowa próbuje się migać, ale zostaje oskarżona o… dyskryminację! W końcu Beata zgadza się, by Kopciowa udowodniła, co potrafi za kółkiem…

Zobaczcie fragment odcinka 3798 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Potężny skandal na oddziale Kamila (Kazimierz Mazur)!

Boska pyta Kamila (Kazimierz Mazur)o chrzest wnuczki. Hoffer uważa, że Ania sama o tym zdecyduje - gdy dorośnie. Boska nie zamierza odpuścić… Tymczasem w szpitalu okazuje się, że w sali operacyjnej ktoś zainstalował kamerę! Lekarze wzywają dyrektora Adamskiego - ten kompletnie to bagatelizuje. Gdy Kamil mówi o tym Uli, ta odkrywa kanał internetowy, który od kilku miesięcy… transmituje operacje pacjentów kardiochirurgii!

"Na Wspólnej": Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) czuje się oszukiwany przez ojca – czy słusznie?!

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) dowiaduje się od Weroniki (Renata Dancewicz), że ojciec ma prawo żądać od niego alimentów! Szczególnie, jeśli Edward znajduje się w trudnej sytuacji. Mikołaj jest wściekły – jak zwykle ojciec go oszukuje! Tymczasem Edward prosi Romana (Waldemar Obłoza), by go przygarnął - nie da rady dłużej mieszkać zimą w aucie… Mikołaj dopada ojca – ma propozycję nie do odrzucenia. Ale stawia warunek – ma zniknąć z jego życia!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3798 w TV: Kopciowa idzie jak taran! Będziecie w szoku!
Źródło: mat.prasowe

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3798 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości