Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3775 w TV: Grzesiek jako kobieta! Piękny i… prawdziwy?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Grzesiek jako kobieta! Piękny i… prawdziwy?!
Źródło: TVN
Dzięki Grześkowi (Jakub Tofil) przedstawienie okazało się sukcesem. Syn Smolnego bardzo podoba się sobie w peruce. Czy Sławek (Mariusz Słupiński) przeżyje? Czy pomoc nadejdzie w porę? Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Grzesiek (Jakub Tofil) jako kobieta! Piękny i… prawdziwy?!

Grzesiek (Jakub Tofil) w roli Gai jest piękny i… porażająco prawdziwy! To, co mówi ze sceny o akceptacji samego siebie trafia nie tylko do widzów, ale również do jego serca! Po spektaklu z dumą przyjmuje gratulacje. Wieczorem młody Smolny zakłada perukę, w której występował i… wyraźnie się sobie podoba!

Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

Naczelni atakują Gwiazdę, który… ma ich gdzieś!

Tymon podsłuchuje Gwiazdę, który przez telefon mówi komuś, że zwolnienia pracowników są konieczne. Nagraną rozmowę prezesa Tymon puszcza Smolnemu (Łukasz Konopka) - lawina rusza! Krzysztof z Arturem atakują Gwiazdę. Ten nie chce ich słuchać, bo… ktoś porwał jego żonę i żąda 2 milionów okupu.

"Na Wspólnej": Sławek (Mariusz Słupiński) walczy o życie – Robert (Dariusz Wnuk) chce go pomścić!

Przerażona Renata (Marta Janowska) znajduje przed domem postrzelonego Sławka (Mariusz Słupiński). Gdy zabiera go pogotowie, pojawia się Iga (Lidia Sadowa). Razem z Renatą czekają w nocy na szpitalnym korytarzu, podczas gdy lekarze próbują ratować Dziedzica… Czy Sławek przeżyje?! Tymczasem Robert (Dariusz Wnuk) oznajmia, że znajdzie drania, który strzelał do jego przyjaciela! Kaja i Iga muszą go wtajemniczyć w sprawę Piaseckiego…

Kadr z odcinka 3774 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3774
Kadr z odcinka 3774 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3775 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Na Wspólnej: zwiastun odcinka 3775
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w odcinku 3775 serialu TVN "Na Wspólnej"? Obejrzycie najnowszy zwiastun odcinka. Emisja "Na Wspónej" już dziś o 20.15 w TVN. Prapremiery możecie zobaczyć w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości