Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3775 w TV: Sławek walczy o życie!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Sławek walczy o życie!
Źródło: TVN
Renata (Marta Janowska) znajduje postrzelonego Sławka (Mariusz Słupiński) - czy uratuje mu życie? Czy Grzesiek wygra walkę o akceptację? Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

"Na Wspólnej": Sławek (Mariusz Słupiński) walczy o życie – Robert (Dariusz Wnuk) chce go pomścić!

Przerażona Renata (Marta Janowska) znajduje przed domem postrzelonego Sławka (Mariusz Słupiński). Gdy zabiera go pogotowie, pojawia się Iga (Lidia Sadowa). Razem z Renatą czekają w nocy na szpitalnym korytarzu, podczas gdy lekarze próbują ratować Dziedzica… Czy Sławek przeżyje?! Tymczasem Robert (Dariusz Wnuk) oznajmia, że znajdzie drania, który strzelał do jego przyjaciela! Kaja i Iga muszą go wtajemniczyć w sprawę Piaseckiego…

Kadr z odcinka 3775 serialu TVN "Na Wspólnej"
Na Wspólnej - 3775
Kadr z odcinka 3775 serialu TVN "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

Grzesiek (Jakub Tofil) jako kobieta – piękny i… prawdziwy?!

Grzesiek (Jakub Tofil) w roli Gai jest piękny i… porażająco prawdziwy! To, co mówi ze sceny o akceptacji samego siebie trafia nie tylko do widzów, ale również do jego serca! Po spektaklu z dumą przyjmuje gratulacje. Wieczorem młody Smolny zakłada perukę, w której występował i… wyraźnie się sobie podoba!

Naczelni atakują Gwiazdę, który… ma ich gdzieś!

Tymon podsłuchuje Gwiazdę, który przez telefon mówi komuś, że zwolnienia pracowników są konieczne. Nagraną rozmowę prezesa Tymon puszcza Smolnemu (Łukasz Konopka) - lawina rusza! Krzysztof z Arturem atakują Gwiazdę. Ten nie chce ich słuchać, bo… ktoś porwał jego żonę i żąda 2 milionów okupu.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3775 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Na Wspólnej: zwiastun odcinka 3775
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w odcinku 3775 serialu TVN "Na Wspólnej"? Obejrzycie najnowszy zwiastun odcinka. Emisja "Na Wspónej" już dziś o 20.15 w TVN. Prapremiery możecie zobaczyć w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości