Klara spędza upojną noc z... ale nie z Aleksem. Streszczenie 4. odcinka

Klara: Podróż do Berlina z kotem
Klara odkrywa sposób na szybkie zarobienie pieniędzy. Kot, brytyjski reproduktor, dostaje misję: musi zapłodnić kotkę. W tym celu wyruszają do Berlina.

Klara nie może narzekać na nudę. Jest dojrzałą kobietą, ma mieszkanie z dwoma, a nie jednym - jak twierdzi jej matka - pokojami, kota i kochanka. W jej życiu ma miejsce sporo zawirowań, a marzenia o ustatkowaniu się i założeniu rodziny nadal są aktualne.

Klara, odcinek 4
Klara, odcinek 4: Kasia Warnke, Iza Kuna, Eryk Kulm Jr.
DSCF9327
DSCF8644
DSCF4049
+22
Zobacz galerię

"Klara" - streszczenie 4. odcinka

Wronka przedstawia Klarze swojego nowego chłopaka. Darek jest milczącym reżyserem z artystyczną duszą, którego film "Pogrzeb" został pokazany na festiwalu w Berlinie. Jego zachowanie jest jednak bardzo dziwne. Czy to spotkanie wydarzyło się naprawdę?

Klara dowiaduje się, że za krycie kotki może zarobić pięć tysięcy euro. Postanawia znaleźć "dziewczynę" dla swojego brytyjskiego reproduktora. Razem wyruszają do Berlina. W drodze poznaje przystojnego mężczyznę.

Klara, odcinek 4

Klara: Aleks odbiera Klarę z dworca
Klara: Aleks odbiera Klarę z dworca
Klara: Klara żegna się z kochankiem w Berlinie
Klara: Klara żegna się z kochankiem w Berlinie
Klara: Podróż do Berlina z kotem
Klara: Podróż do Berlina z kotem
Klara: Kot dostaje zadanie - w Berlinie ma zapłodnić kotkę
Klara: Kot dostaje zadanie - w Berlinie ma zapłodnić kotkę
Klara: Wronka i Klara rozmawiają o jej nowym chłopaku
Klara: Wronka i Klara rozmawiają o jej nowym chłopaku

Znajomość z pociągu nie kończy się na peronie. Malte zaprasza Klarę do siebie i oferuje jej nocleg. Mężczyzna o polskich korzeniach nieźle posługuje się naszym językiem. Klara spędza z nim czas. Dowiaduje się, że tworzy szyte na miarę buty. Para spędza upojne chwile w jego mieszkaniu. Mimo wszystko Klara nie zapomina o Aleksie...

Kiedy Klara wysiada na dworcu w Warszawie, Aleks na nią czeka. Wpadają sobie w ramiona. Skąd wiedział, że przyjeżdża? A może był tam przypadkiem?

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Klara"?

Serial "Klara" możecie oglądać w Playerze. Premiery odcinków odbywają się w piątki,

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "KLARA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Bohaterowie serialu "Klara"
Klara
WRONKA (KATARZYNA WARNKE)
WOJCIECH (PIOTR ADAMCZYK)
GERARD (ERYK KULM JR
+3
Zobacz galerię

"Klara". Adam Woronowicz - kogo zagra?

W serialu "Klara" Iza Kuna wciela się w główną rolę. Na ekranie towarzyszy jej Adam Woronowicz, który gra Aleksa, kochanka Klary. To dojrzały mężczyzna zakochany po uszy, który jest uwikłany w relacje z dwiema kobietami. Aktor podkreślał, że ta postać bardzo go śmieszy.

Aleks jest kochankiem Klary, mającym swoją rodzinę, prowadzącym podwójne życie. Rozpięty między jedną sytuacją a drugą. Scenariusz jest tak skonstruowany i napisany, że to postać tragikomiczna
powiedział Adam Woronowicz
Adam Woronowicz o Aleksie z serialu "Klara"
Cieszę się z tego, że mamy tutaj główną bohaterkę, którą jest kobieta współczesna, żyjąca w dużym mieście i z tymi wszystkim problemami, potrzebami, tęsknotami. Myślę, że to wszystko jest w tym scenariuszu. Jest to tragikomicznie napisanie. Bardzo fajnie się to gra.
powiedział Adam Woronowicz

"Klara" - serial na podstawie powieści Izy Kuny

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń.

Zobacz także rozmowę z Izą Kuną w cyklu #playerlove

Iza Kuna o aktorstwie, "Klarze" i życiowych zmianach. "Nie jestem już taką furiatką"

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości