Kasia Warnke o Wronce. "Moja postać jest skrajnie niedojrzała"

"Moja postać jest skrajnie niedojrzała". Kasia Warnke o Wronce
"Moja postać jest skrajnie niedojrzała". Kasia Warnke o Wronce
Kasia Warnke o serialu "Klara"
Kasia Warnke o serialu "Klara"
Wronka to nieco szalona postać, którą poznamy w serialu "Klara". Kasia Warnke wciela się w przyjaciółkę głównej bohaterki. Czym zaskoczy?

Kasia Warnke to aktorka z artystyczną duszą. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiała na deskach teatru. Należała do zespołu Teatru Rozmaitości. Kilka lat temu rozpoczęła swój związek z kinem. Zagrała w filmie "W spirali" u boku Piotra Stramowskiego, a szerszej publiczności stała się znana za sprawą ról w filmach Patryka Vegi: doktor Magdy w "Botoksie" czy Anki w "Kobietach mafii" i "Kobiety mafii 2". Zachwycała jako femme fatale w "Ach śpij kochanie" w reżyserii Krzysztofa Langa. Jest nie tylko aktorką, ale również reżyserką - wkrótce będzie można zobaczyć jej debiut fabularny. Wcześniej jednak pojawi się w Playerze w nowym serialu "Klara".

Kasia Warnke zaskoczy jako Wronka

Kasia Warnke wciela się w postać Wronki. To przyjaciółka głównej bohaterki, która intensywnie szuka miłości.

Moja postać Wronka jest osobą skrajnie niedojrzałą, fantazjującą na temat siebie, rzeczywistości. Bardzo romantyczną, dowcipną i bardzo związaną z Klarą. Do tego stopnia, że to jest takie wiązanie bardziej przyjaciółka-mama. Ma ciekawe spojrzenie na rzeczywistość, niezwiązane z tą rzeczywistością
- powiedziała Kasia Warnke

Aktorka opowiedziała o współpracy przy tym projekcie, ale też o aktorstwie i podejściu do zawodu w rozmowie z Małgorzatą Czop w cyklu #playerlove. "Mogłam wrócić do takiej siebie infantylnej, lekkiej. Ta lekkość po prostu sprawia mi ogromną frajdę" - mówi Kasia Warnke.

Wronka i Klara to nietuzinkowe bohaterki. Przyjaźnią się od lat. Szczerze sobie o wszystkim mówią i tworzą wyjątkową rodzinę.

To jest bardzo szczere co powiem, ale jakoś kliknęła od razu. (Pojawiła się) taka właśnie przyjacielska relacja między mną a Izą.  (...) Iza bardzo mnie ciepło potraktowała i miała przekonanie do tego, że to mam być ja 
- powiedziała Kasia Warnke
Kasia Warnke o przyjaźni, oglądaniu bajek i serialu Klara

"Klara" - o czym jest serial?

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń.

Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa (Adam Woronowicz) – niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę – żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze... I ten największy skarb – przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie – Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo!

Kasia Warnke w szybkich pytaniach

"KLARA" – najnowsza serialowa produkcja pod marką Player Original już od 22 marca tylko w Playerze!

Autor: Gosia Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości