Klara zostanie mamą? Co się wydarzyło w 3. odcinku?

Klara: Wronka w chwili uczuciowej szczerości
Klara: Wronka w chwili uczuciowej szczerości
Klara: Żona Aleksa robi mu niespodziankę
Klara: Żona Aleksa robi mu niespodziankę
Klara: Klara jest w ciąży?!
Klara: Klara jest w ciąży?!
Z Klarą nie ma żartów. Kiedy sobie coś postanowi, od razu rusza do celu. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 3. odcinku.

Klara jest dojrzałą kobietą, która szuka szczęścia. Rozwódka mieszka sama w wielkim mieście. W codziennych zawirowaniach towarzyszą jej przyjaciele: Wronka i Wojtek, a nieustannych sercowych kłopotów dostarcza Aleks - kochanek, który nie potrafi rozstać się z żoną.

"Klara" - streszczenie 3. odcinka

Klara opiekuje się córką siostry Wronki. Opowiada jej bajki i układana do snu. Spędzając czas z dziewczynką, dochodzi do refleksji na temat własnego życia. Postanawia: chciałaby mieć dziecko.

Kiedy Klara podejmuje decyzję, szybko postanawia wprowadzić swoje słowa w czyn. Najpierw jednak chce podzielić się swoimi pragnieniami z najbliższymi. Wyrusza do Kutna w odwiedziny do matki. Pani Alicja nie jest zachwycona pomysłem córki. Uważa, że odpowiedni moment na posiadanie dziecka dawno minął, a decyzja Klara tylko przyniesie jej wstyd w mieście.

Przyjaciele Klary: Wojtek i Wronka podchodzą z umiarkowanym entuzjazmem do pomysłu posiadania dziecka. Wronka martwi się, że zostanie sama i nie będzie już mogła spędzać tyle czasu z przyjaciółką. Wojtek również stara się ją odwieść od tego pomysłu. Klarze jest wszystko jedno, kto będzie ojcem - po prostu poczuła instynkt macierzyński.

Klara, odcinek 3

Klara: Żona Aleksa robi mu niespodziankę
Klara: Żona Aleksa robi mu niespodziankę
Klara: Klara jest w ciąży?!
Klara: Klara jest w ciąży?!
Klara: Wronka w chwili uczuciowej szczerości
Klara: Wronka w chwili uczuciowej szczerości
Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara chce zostać matką
Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara chce zostać matką

Mimo telefonu do banku spermy i propozycji, by Wojtek został dawcą nasienia, Klara marzy, że to Aleks zostanie ojcem jej dziecka. Mężczyzna jest przerażony. Pewnego dnia po pracy wpada do Klary z wizytą ze swoją córką Polą. Między kochankami dochodzi do poważnej kłótni.

Klara, odcinek 3
Klara, odcinek 3: Iza Kuna
DSCF9038
DSCF9107
DSCF8867
+8
Zobacz galerię

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Klara"?

Serial "Klara" możecie oglądać w Playerze. Premiery odcinków odbywają się w piątki,

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "KLARA" W PLAYER.PL <<<<<<<

"Klara" - serial ze świetną obsadą

Serial "Klara" zgromadził wyśmienitą obsadę aktorską. U boku Izy Kuny będzie można zobaczyć Adama Woronowicza, Piotra Adamczyka, Kasię Warnke czy Iwonę Bielską.

Z moimi kolegami aktorami spotykam się po raz kolejny na planie. To są ludzie, którzy są mi bliscy i bardzo się czuję z nimi bezpiecznie
powiedziała Iza Kuna
"Czuję się wspaniale". Iza Kuna o serialu "Klara"

"Klara" ma być świetną komedią. To zabawna opowieść, pełna perypetii. Iza Kuna jest ciekawa odbioru widzów i podkreśla, że "z pełną pokorą będę przyjmować pierwszy odzew ludzi, którzy to będą oglądać. Na pewno zależy mi na tym, żeby to było prawdziwe, żeby to było śmieszne, wzruszające i lekkie. Mam nadzieję, że tak będzie. Takie jak nasze życie. Bywa różnie i o tym opowiadamy w naszym serialu".

Kasia Warnke zaskoczy jako Wronka

Kasia Warnke wciela się w postać Wronki. To przyjaciółka głównej bohaterki, która intensywnie szuka miłości.

"Moja postać jest skrajnie niedojrzała". Kasia Warnke o Wronce
Moja postać Wronka jest osobą skrajnie niedojrzałą, fantazjującą na temat siebie, rzeczywistości. Bardzo romantyczną, dowcipną i bardzo związaną z Klarą. Do tego stopnia, że to jest takie wiązanie bardziej przyjaciółka-mama. Ma ciekawe spojrzenie na rzeczywistość, niezwiązane z tą rzeczywistością
powiedziała Kasia Warnke

Aktorka opowiedziała o współpracy przy tym projekcie, ale też o aktorstwie i podejściu do zawodu w rozmowie z Małgorzatą Czop w cyklu #playerlove. "Mogłam wrócić do takiej siebie infantylnej, lekkiej. Ta lekkość po prostu sprawia mi ogromną frajdę" - mówi Kasia Warnke.

Kasia Warnke o przyjaźni, oglądaniu bajek i serialu Klara

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości