Czy Klara przeprowadzi się na Kretę z przystojnym Grekiem? Streszczenie 8. odcinka 

Klara: Poważna rozmowa z mamą
Klara: Poważna rozmowa z mamą
Klara: Ojciec odwiedza Klarę
Klara: Ojciec odwiedza Klarę
Wronka zapoznaje Klarę z przystojnym Grekiem, Nikosem. Mężczyzna namawia ją do przeprowadzki na Kretę, gdzie odziedziczył winnicę. Czy kobieta zostawi wszystko dla Nikosa? 

"Klara" - co się wydarzy w 8. odcinku?

Klara ma sen o śmierci matki. Rano Gerard przestaje z nią rozmawiać. Kobieta jest wyraźnie zaniepokojona i przeczuwa, że coś się wydarzy. Podczas odwiedzin Aleksa, bohaterka zauważa, że jej ukochany nosi obrączkę. Zdenerwowana połyka ją i informuje mężczyznę, by wrócił po nią za kilka dni.

240320_klara_odc8_www_3

Wronka przedstawia przyjaciółce Nikosa, przystojnego rozwiedzionego Greka, poszukującego kochanki. Mężczyzna proponuje Klarze, by ta przeprowadziła się z nim na Kretę. 

240320_klara_odc8_www_5

Klara zgadza się wkrótce wyjechać z Nikosem. Odwiedza matkę, by się z nią pożegnać, kończy projekty w pracy i przygotowuje zasmuconych przyjaciół na swoją przeprowadzkę. Gdy Aleks dowiaduje się o wyjeździe Klary, natychmiast przyjeżdża do jej mieszkania. Kochanka nie wpuszcza go do środka, więc mężczyzna spędza noc na wycieraczce.

240320_klara_odc8_www_7

Gdy Klara pakuje się na samolot, ktoś puka do drzwi. Okazuje się, że to jej ojciec. Bohaterka mdleje.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Klara"?

Serial "Klara" możecie oglądać w Playerze. Premiery odcinków odbywają się w piątki,

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "KLARA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Klara odcinek 8.
15100981_klara-sezon-1-odcinek-8_ORIGINAL
15100984_klara-sezon-1-odcinek-8_ORIGINAL
15101008_klara-sezon-1-odcinek-8_ORIGINAL
15100990_klara-sezon-1-odcinek-8_ORIGINAL
+5
Zobacz galerię

Przyjacielski duet Kuny i Warnke

W serialu "Klara" Kasia Warnke i Iza Kuna grają przyjaciółki. Wronka i Klara są dla siebie bardzo ważne, stanowią wsparcie, ale też potrafią postawić siebie do pionu. Znają się od lat, nie szczędzą sobie złośliwości, ale ich słowne utarczki pełne są czułości i zrozumienia.

Kuna i Warnke jak Stenka i Brodzik w "Nigdy w życiu!"

Przyjaźń Klary i Wronki jest porównywana do innych słynnych ekranowych przyjaciółek, m.in. Judyty (Danuta Stenka) i Uli (Joanna Brodzik) z filmu "Nigdy w życiu!".

To jest bardzo miłe, że jesteśmy porównywane. Wydaje mi się, że przydają się duety kobietce, ponieważ my kobiety, kiedy naprawdę się zaprzyjaźniamy, to spadam nam kamień z serca. Uważam, że wsparcia drugiej kobiety nic nie zastąpi.
powiedziała Kasia Warnke
podziel się:

Pozostałe wiadomości