Herkules: Sylwia i Wojda w pościgu za porywaczami

Herkules: Sylwia i Wojda w pościgu za porywaczami
Sylwia Mazur i Jacek Wojda ruszyli w pościg za porywaczami, natomiast Herkules Nowak wraz z Witkiem stają przed innym wyzwaniem - muszą dostać się do komputera zamordowanego mężczyzny. 
Herkules: Bobek pomaga Sylwii i Herkulesowi w śledztwie!
Herkules: Bobek pomaga Sylwii i Herkulesowi w śledztwie!
Bobkowi, przyjacielowi Sylwii z młodości grozi niebezpieczeństwo. Policjantka wraz z Herkulesem decyduje się go odwiedzić. Mężczyzna pomaga im w śledztwie.

Śledztwo w sprawie morderstwa świadka koronnego nadal trwa. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy ginie kolejna osoba dysponująca informacjami, które mogą okazać się kluczowe dla rozwiązania sprawy. Mieszkanie znajomego Sylwii - Bobka zostaje przeszukane przez ludzi podających się za policjantów. Ktoś intensywnie czegoś szuka. Bobek zostaje porwany przez zamaskowanych bandytów. W pościg za nimi ruszają Sylwia oraz komisarz Wojda. W tym samym czasie na komendzie Herkules Nowak wraz z Witkiem stara się dostać do komputera zamordowanego mężczyzny...

Herkules: Pogrzeb babci Herkulesa
Herkules: Pogrzeb babci Herkulesa
Marianna Nowak popełniła samobójstwo. Jej wnuk Herkules Nowak zdecydował się spełnić jej ostatnią wolę i podczas uroczystości pogrzebowych przeczytał jej książkę na temat fizyki kwantowej.
podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!