Herkules
Oglądaj w TVN
poniedziałek o godz. 21:35

Aktualności

Pierwsze śledztwo Herkulesa Nowaka w roli konsultanta policyjnego. Jak sobie z nim poradził? Zobaczcie najlepsze momenty 4. odcinka serialu "Herkules"!

Sylwia i Herkules działają razem! To musi skończyć się sukcesem, jednak droga co celu bywa kręta…

Za nami 3. Odcinek serialu „Herkules”. Nasz bohater dziś osiągnął wielki sukces! Zobaczcie jak mu poszło z kolejną sprawą! Mamy dla Was najlepsze momenty odcinka, które z pewnością Was rozbawią i niejednokrotnie wzruszą!

Widzowie TVN z zainteresowaniem śledzą losy Herkulesa Nowaka i policjantki Sylwii Mazur. W trzecim odcinku główny bohater niespodziewanie pojawi się na sali sądowej i nonszalancko podważy przebieg śledztwa prowadzonego przez Sylwię oraz jej szefa. Jak skończy się ta historia?

W 2. odcinku serialu "Herkules" policjantka Sylwia Mazur i detektyw-amator Herkules Nowak łączą siły, by rozwiązać sprawę tajemniczej śmierci wdowca.

Te słowa Herkulesa Nowaka zaskoczyły wszystkich. Detektyw jako jedyny zdołał przemówić do zamkniętego w sobie chłopca, nawiązując do śmierci swojego ojca.

Herkules Nowak już wie: To nie było samobójstwo! Czy w 2. odcinku serialu "Herkules" pomoże Sylwii Mazur rozwiązać tajemnicę śmierci samotnego ojca?

Właśnie teraz możesz zobaczyć na antenie TVN nowy serial „Herkules”! Sylwia i Herkules zaczynają współpracę! Jak im pójdzie? Początki podobno bywają trudne…

Serial "Herkules" opowiada o losach niezwykłego detektywa Herkulesa, który mimo przeciwności losu spełnia marzenia o współpracy z policją. W jego rolę wciela się Rafał Maćkowiak. Aktor opowiedział nam o tym, jak postrzega swoją postać.

W poniedziałek 5 września na antenie TVN i w player.pl swoją premierę będzie miał serial kryminalno-komediowy "Herkules", którego zdjęcia odbywały się prawie rok temu. O oczekiwaniu na ujrzenie efektów swojej pracy opowiedzieli Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak.

W poniedziałek 5 września o 21:35 na antenie TVN premierę będzie miał nowy serial kryminalny "Herkules". O czym będzie i o czyich losach opowie? Na to pytanie odpowiedzieli Weronika Książkiewicz oraz Rafał Maćkowiak.

W poniedziałek 5 września na antenie TVN i w player.pl zadebiutuje nowy serial kryminalny "Herkules". Mirosław Haniszewski, który wciela się w nim w rolę komendanta policji odpowiedział na pytanie, co odróżnia "Herkulesa" od innych seriali kryminalnych.