Herkules: Nowi podejrzani!

Herkules: Nowi podejrzani

Sylwia i Herkules działają razem! To musi skończyć się sukcesem, jednak droga co celu bywa kręta…

Sylwia i Herkules po obejrzeniu nagrań ukrytych w skrytce, przesłuchują nowych podejrzanych. To, co widać na filmach zmienia cały bieg sprawy. Nie wszystko jednak jest takim jak się wydaje…

Za nami 3. odcinek serialu „Herkules”. Nasz bohater osiągnął wielki sukces! Jeśli nie widzieliście odcinka, koniecznie musicie nadrobić!

Herkules próbuje skontaktować się z Sylwią. Nie może pogodzić się z tym, że policjantka nie chce już korzystać z jego pomocy. Czuje się wykorzystany i odrzucony. Dowiaduje się, że Sylwia i Wojda biorą udział w procesie, który jest ukoronowaniem ich wspólnego śledztwa. Wydaje się, że skazanie oskarżonego o zabójstwo prostytutki młodego człowieka jest tylko formalnością.

Herkules: Świadek zwyczajny
Herkules: Świadek zwyczajny

Herkules jak zwykle nieproszony, zabiera głos w sądzie. Kwestionuje szereg dowodów i zostaje wyrzucony z sali. Zwraca jednak uwagę ojca oskarżonego, który postanawia zwrócić się do niego o pomoc.

Główny bohater rozpoczyna prywatne śledztwo. Odwiedza agencję towarzyską, gdzie poznaje prostytutkę Asię (Aleksandra Pisula). To dzięki niej zdobywa nowe i istotne dla śledztwa informacje.