DETEKTYWI: Zaginął 6-letni Łukasz! Mamy złe przeczucia...

Detektywi: Gdzie jest twój brat? Jak mogłas go zostawić samego?!
Detektywi na prośbę klientów poszukują ich 6-letniego synka. Chłopiec w chwili zaginięcia miał być pod opieką przyrodniej siostry, która nie wie co się z nim stało.
Detektywi
Detektywi

Detektywi: Tam kręcił się zboczeniec!

Łukasz w chwili zaginięcia bawił się ze swoim kolegą Frankiem na szkolnym boisku. Pierwsze podejrzenia detektywów padają na Karola Walczaka - szkolnego chuligana, który miał w tym samym czasie przebywać w okolicy boiska. Ze zgromadzonych informacji wynika, jednak że Karol skrycie podkochuje się w Wiktorii - przyrodniej siostrze zaginionego chłopca. Czy miłość mogła być motywem zbrodni?

Detektywi: Kręcił się koło szkoły taki podejrzany typ!

Detektywi: To mógł być mój były mąż! On nienawidzi Łukaszka!

Kolejnym istotnym tropem w śledztwie jest infiormacja, która dociera do detektywów. Okazuje się, że matka chłopca miała konflikt z byłym mężem - Pawłem Kowalem. Nigdy nie pogodził się on z ich rozstaniem. Nienawidzi Łukasza, którego obwinia za rozpad ich małżeństwa. Wyjechał do Holandii i tam próbuje ułożyć sobie życie.  Czy to możliwe, że wrócił i że zniknięcie chłopca jest powiązane z tą historią? Czy to on porwał chłopca?

Maciej Dębosz
Maciej Dębosz

Nowe odcinki serialu z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem w rolach głównych można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości