DETEKTYWI: Były komandos porywa swojego syna!

Detektywi: Poszukiwania porwanego 6-latka
Do detektywów zgłasza się zrozpaczona kobieta. Jej były mąż zabił jej obecnego partnera i porwał 6-letniego synka, Maciusia.

Detektywi: Marek Fidor ma problemy psychiczne?

Nieznane są jego motywacje. Nikt nie wie, dlaczego Marek Fidor podjął taką dramatyczną decyzję i zdecydował się na tak desperacki krok. Dlaczego porwał własnego syna?! Dlaczego zabił jej obecnego partnera?! Zrozpaczona matka dziecka jest pewna, że jej były mąż ma problemy psychiczne. Jest też przekonana, że chce on zrobić krzywdę Maciusiowi.

Detektywi: Żołnierz porywa swojego syna

Detektywi: To były komandos! Nie złapiemy go!

Detektywi pomagają policji w poszukiwaniach ucieknierów. Sytuacja nie jest łatwa. Mężczyzna ten to doświadczony i dobry żołnierz, który odbył ciężkie misje w różnych częściach świata, w tym w Kosowie czy Sudanie. Był też szkolony u elitarnych komandosów z Navy Seals w Stanach Zjednoczonych. Jego doświadczenie w ekstremalnych warunkach sprawia, że jest on niebezpiecznym przeciwnikiem, zdolnym do desperackich działań.

Może nawet był gdzieś ze mną na misji!
- zastanawia się Maciej Dębosz

Maciej Dębosz i Anna Potaczk rozpoczynają skrupulatne śledztwo, próbując zrozumieć motywy i zamiary żołnierza. Kontaktują się z kolegą uciekiniera, z którym był na misji. Ten ujawnia, że poszukiwany próbował popełnić tam samobójstwo… to rzuca nowe światło na całą sytuację.

Detektywi
Detektywi

Detektywi: Czy uda się uratować Maciusia?

Czy detektywi zdołają odkryć prawdę i uratować Maciusia przed tragicznym losem? Czy zdołają schwytać bezwzględnego przeciwnika, zanim doprowadzi on do kolejnej tragedii?

Detektywi: Maciej Dębosz, Anna Potaczek
Detektywi: Maciej Dębosz, Anna Potaczek
Maciej Dębosz: Jak Wam się podoba nowy sezon Detektywów?:)

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości