Detektywi: Zobaczcie, co będzie się działo w nowym sezonie!

Detektywi
Detektywi: Nowy sezon
Rozpoczęły się nagrania do nowego sezonu Detektywów! Czym tym razem nas zaskoczą?!
Detektywi
Detektywi

Trwają zdjęcia do kolejnego sezonu serialu „Detektywi”!

Kochany przez widzów format, po ponad dziesięciu latach przerwy powrócił na antenę i ponownie zdobywa serca fanów. Serial, który niegdyś zyskał status kultowego, wraca z nowymi zagadkami kryminalnymi do rozwikłania, prezentując dobrze znaną widzom parę byłych policjantów - Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Ich duet wraz z ekipą współpracowników gwarantuje ogromne emocje wciągając widzów w pełne napięcia i zwrotów akcji historie kryminalne.

318DETEKTYWI_NOWY_3sezon
Detektywi: W nowym sezonie
Kolejny sezon będzie jeszcze bardziej dynamiczny! Już nie mogę sie doczekać premierowych odcinków!
- zapewnia Maciej Dębosz

W nowym sezonie, możemy spodziewać się jeszcze bardziej skomplikowanych spraw, tajemniczych zbrodni i nieoczekiwanych odkryć. Scenarzyści serialu zadbali o to, aby każdy epizod był nie tylko wciągający, ale i zaskakujący, trzymając widzów w napięciu do ostatniej minuty.

Detektywi
Detektywi

Anna Potaczek, znana z analitycznego umysłu i nieustępliwości oraz Maciej Dębosz, słynący ze swojego instynktu i doświadczenia terenowego, tworzą zespół, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony wiernych fanów, jak i nowych widzów. Serca publiczności podbili również nowi detektywi Kasia Kowalik, Maja Korczyk, Maks Adamski, Jakub Kwaśniewicz oraz Oskar Wilkowski. Niezmiennie towarzyszy im także Vega - prywatnie pies Macieja Dębosza, która ma na koncie już kilka "rozwiązanych" spraw.

Nagrywamy kolejny sezon!
Nagrywamy kolejny sezon!

Powraca Anna Palka!

Z całą pewnością w Detektywach ponownie pojawi się Anna Palka. Jej powrót związany będzie z kolejną poważną, kryminalną zagadką na Śląsku. Czy i tym razem sprawa zostanie pomyślnie rozwiązana?

Detektywi: Gdzie wróciliśmy?:)
Detektywi: Gdzie wróciliśmy?:)

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na jesień tego roku. Wszystkie odcinki serialu znajdziecie na platformie PLAYER.PL

Zobacz również:

podziel się:

Pozostałe wiadomości