Detektywi: Tajemnicza śmierć rowerzysty

Detektywi: Tam ktoś leży!
Detektywi Anna Potaczek i Maciej Dębosz szukają sprawcy wypadku, który śmiertelnie potrącił samochodem rowerzystę.
Detektywi
Detektywi

Detektywi: On nigdy nie jeździł na rowerze!

Rodzina zmarłego jest zaskoczona i zdezorientowana zdarzeniem i śmiercią Bogdana Ławniczaka. Mężczyzna nigdy nie jeździł i nawet nie posiadał roweru. Najczęściej poruszał się na "czterech kołach" i ciężko go było namówić choćby na mały spacer, nie mówiąc już o jakiejkolwiek formie sportu. Wstępne ustalenia policji potwierdzają jednak teorię o potrąceniu przez samochód. Rozpoczynają się poszukiwania sprawcy.

Przez kilka godzin leżał tutaj i nikt go nie zauważył, nikt się nie zatrzymał, żeby mu pomóc! 
- opowiada zrozpaczony Norbert - syn zmarłego

Detektywi: Mój mąż miał kochankę...

W trakcie dochodzenia okazuje się, że mąż klientki miał kochankę, ale jakiś czas temu - podobno - zakończył romans. Czy ta sprawa w jakiś sposób może byc powiązana z tajemniczym wypadkiem?

Detektywi
Detektywi

Niedługo potem detektywi otrzymują informację od kobiety, która twierdzi, że wie kto potrącił Bogdana. Opisała ona sąsiada, który często jeździł pijany tą samą trasą, na której doszło do wypadku. Detektywi ruszają na poszukiwanie potencjalnego sprawcy i po szybkiej akcji zatrzymują podejrzanego mężczyznę. Nie przyznaje się on jednak do winy.

Detektywi: Nikogo nie potrąciłem!

Detektywi nie poddają się jednak. Dzięki analizie sms-ów usuniętych z telefonu Bogdana oraz wynikom sekcji zwłok, zaczynają nabierać pewności, że wypadek mógł być celowy. Poszlaki prowadzą ich w kierunku motywu zemsty...

Detektywi
Detektywi
Nagrywamy odcinek nr 100!!!

Co wydarzy się w kolejnym odcinku Detektywów: 36-letnia Laura Celmer została napadnięta w parku. Niedoszła ofiara gwałtu prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Policja podejrzewa, że napastnikiem mógł być seryjny gwałciciel. Detektyw Katarzyna Kowalik odnajduje mężczyznę, którego klientka poznała dzięki aplikacji randkowej. Tymczasem okazuje się, że Laura i jej kilkuletnia córka są obserwowane i zastraszane. 

W tym roku mija 20 lat od debiutu Ani Potaczek Macieja Dębosza w telewizji. Serial "W-11" w którym występowali - zadebiutował na antenie TVN we wrześniu 2004 roku i miał swoje stałe miejsce w ramówce przez prawie dziesięć lat! Nowe odcinki ukazywały się bowiem aż do czerwca 2014 roku. Był to serial z gatunku docu-crime i pokazywał pracę krakowskich policjantów, pracujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej.

Detektywi
Detektywi

"Detektywi" to opowieść o detektywach i ich metodach pracy, ale również – a może przede wszystkim – opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. To poruszające i ciekawe historie, w których można przejrzeć się jak w lustrze. Wiele odcinków odnosi się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

Teraz kultowa para funkcjonariuszy - łączy siły, by w swoim biurze detektywistycznym rozwiązywać nowe sprawy kryminalne.

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości