Detektywi: Czy córka Heleny Durskiej została zamordowana?

Detektywi: Śmierć w saunie
Do detektywów zgłasza się matka 20-letniej studentki, która tydzień wcześniej zmarła w saunie. Kobieta podejrzewa, że jej córka została zamordowana.
Detektywi
Detektywi

Ania Potaczek: Wiedziałam o niespodziance!

Ania Potaczek udawała zaskoczoną swoim urodzinowym przyjęciem niespodzianką. Wszystkim wydawało się, że można coś zrobić w sekrecie przed szefową, jednak dobry detektyw takie rzeczy po prostu wyczuwa. Podczas składania życzeń do biura detektywów przychodzi Helena Durska - matka Luizy - zaginionej dziewczyny.

Detektywi: Urodziny Ani
 "Mam dowody, że to mogło być zabójstwo, że ktoś mógł ją celowo w tej saunie zamknąć! 
- opowiada załamana Helena Durska

Detektywi: Ktoś ją prześladował a później zabił...

Kobieta jest przekona, że córkę ktoś prześladował. "Dostawała mnóstwo smsów. Jakiś chłopak pisał, że ją kocha i że cały czas ją obserwuje, groził, że jeśli dalej będzie go olewać, to ją zabije!". Matka podkreśla, że dziewczyna nie chciała jednak zgłosić tego na policję i wolała przeczekać.

Luiza Durska była energiczną, przebojowa studentką o urodzie modelki. Szła przez życie jak burza. Bardzo podobała się mężczyznom, co było powodem zazdrości innych kobiet. W szkole przewodziła grupie wrednych lasek, które prześladowały inne dziewczyny. Czy to morze być jakiś trop w tej skomplikowanej sprawie? Podczas przeszukania pokoju dziewczyny Anna Potaczek znajduje w nim drogie rzeczy, na które zwykle nie stać studentki.  Czy Luiza prowadziła podwójne życie, o którym jej matka nie miała pojęcia?  

Detektywi: To mogło być zabójstwo

Nowe ślady prowadzą do agnecji modelek Oh!Party i jej właściela Darka Gałeckiego. Powstaje pytanie czy w jakiś nieformalny sposób mógł być związany z młodą dziewczyną. I czy mógł mieć coś wspólnego z jej śmiercią? Jaką tajemnicę skrywa jego żona?

Detektywi: Czy oni wyglądają na podejrzanych?

Co wydarzy się w kolejnym odcinku Detektywów: O pomoc poprosi matka 18-letniej Oliwii, która zaginęła. Wiadomo, że dziewczyna miała spotkać się z chłopakiem, ale do spotkania nie doszło, a Oliwia zerwała z nim przez sms. Podejrzenie wzbudza zachowanie przyjaciółki poszukiwanej. Wkrótce detektywi docierają do nagrań z monitoringu okolicy, w której zaginęła córka klientki. Niespodziewanie znika również młodsza siostra 18-latki…

Detektywi: Jestem szpiegiem! Kocham to!

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości