Camera Cafe. Nowe parzenie: Casual friday w Kompostarze

Camera Cafe. Nowe parzenie: Casual friday w Kompostarze.
Jan wprowadził do firmy amerykański zwyczaj swobodnego stroju w piątki. Jak pracownicy Kompostaru zrozumieją "casual friday"? Zobacz nowy odcinek "Camera Cafe. Nowe parzenie" na platformie Player.pl

Jan zapowiedział wszystkim pracownikom, że w nadchodzący piątek mogą zostawić biznesowe stroje w szafie, a zamiast tego mogą założyć swobodne, nieformalne ubrania. Jacek i Roman zrozumieli słowa szefa dosłownie i obydwaj założyli niezwykle luźne i przewiewne ubrania, zupełnie nie pasujące do koncepcji "casual friday". Kłopot w tym, że zarówno Jacek jak i Roman mieli mieć wkrótce spotkania z klientami, lecz żaden z nich nie prezentował się odpowiednio elegancko, by móc godnie reprezentować Kompostar. Zdesperowany Jan, zrobił jedyną rzeczy jaką mógł w tej sytuacji, zamienił się ubraniami z Jackiem i Romanem. Kiedy dwóch kumpli poszło dopinać szczegóły umów, Joanna zastała szefa pod automatem do kawy w hawajskiej koszuli i krótkich spodenkach.

>>> Zobacz cały odcinek na player.pl <<<

O serialu "Camera Cafe. Nowe parzenie"

Serial komediowy „Camera Cafe. Nowe parzenie” oparty jest na francuskim formacie. Projekt rozwijany jest we współpracy działu fabularnego TVN Warner Bros. Discovery oraz Jake Vision DGA Studio. Headwriterem „Camera Cafe. Nowe parzenie” jest Radosław Kotarski, który wraz Łukaszem Sychowiczem („The Office PL”), Mateuszem PłochąMateuszem Zimnowodzkim i Marcinem Sońtą pisze scenariusze odcinków. Projekt reżyserują Jan Macierewicz i Aleksander Pietrzak. Za kostiumy odpowiada Dorota Williams, za scenografię Katarzyna Jędrzejczyk, natomiast za charakteryzację Ada Merska. Kierownikiem produkcji jest Mateusz Kuczyński. Dorota Kośmicka jest producentką kreatywną, a przy jej boku debiutuje w tej roli również Natasza Kotarska. 

Autor: Marta Kijewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!