Kto dołączy jako współprowadząca do nowego sezonu "Top Model"? Duża niespodzianka dla fanów!

Top Model - Sofia Konecka-Menescal
Top Model - Sofia Konecka-Menescal
Nadszedł długo wyczekiwany dzień! Ruszyły nagrania do nowego sezonu "Top Model". Po etapie castingów online przyszedł czas na spotkania z jurorami w studiu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybiorą tych, którzy podczas kolejnego etapu zamieszkają w domu Top Model. Michał Piróg pomoże uczestnikom za kulisami. W tegorocznej edycji pojawi się również osoba, która udzieli im dodatkowego wsparcia. 

"Top Model" - Niezwykła niespodzianka

Sofia Konecka-Menescal, finalistka 12. edycji “Top Model”, pojawi się w nowych odcinkach jako współprowadząca, której zadaniem będzie doradzanie, wspieranie i dzielenie się z nowymi uczestnikami swoim doświadczeniem. W ubiegłorocznej edycji dotarła do finału i dziś z sukcesem pracuje w modelingu. W tym sezonie pomoże tym, którzy też marzą o karierze w świecie mody. Jak poruszać się na wybiegu, pracować z fotografem na sesji, budować swój wizerunek w mediach społecznościowych? Sofia będzie wspierać uczestników nie tylko podczas castingów. Będzie im doradzać podczas zadań w całym programie.    

Bardzo się cieszę z powrotu na plan “Top Model”. Udział w programie był nie tylko niezapomnianą przygodą, okazał się dla mnie przede wszystkim początkiem nowej drogi. Dzięki “Top Model” spełniłam marzenie o pracy w modelingu. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami” 
mówi Sofia Konecka-Menescal 
Top Model: Sofia zaskoczyła Dawida Wolińskiego
Zobacz fragment 1. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN

Sofia Konecka-Menescal - kim jest?

Sofia Konecka-Menescal zgłosiła się do "Top Model" w wieku 17 lat. Urodziła się w Brazylii. Mieszka w Warszawie. Na castingu do programu pojawiła się razem z mamą i zespołem June 66. Gra na gitarze basowej. Grupa jest hair-metalowa, wszyscy członkowie mają charakterystyczne fryzury. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zwrócili uwagę na jej oryginalną fryzurę i stylizację. Dali jej szansę i zaprosili do następnego etapu.

"Top Model" - 13. sezon

"Top Model" powraca! Nowa edycja programu już wkrótce w TVN i PlayerzeJoanna KrupaKasia SokołowskaMarcin Tyszka i Dawid Woliński trzynasty raz szukają uczestników, którzy otrzymają możliwość na odniesienie sukcesu. Wszystkie kandydatki i kandydatów wspierać będzie Michał Piróg oraz Sofia Konecka-Menescal. W 13. sezonie "Top Model" główna nagroda pieniężna to aż 200 tysięcy złotych! Nagrodą jest także kontrakt z agencją Selective Management. Twórcy agencji są odpowiedzialni za sukcesy polskich modelek i modeli na pokazach światowych domów mody jak: Balenciaga, Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Givenchy, Valentino. Współpracują z nią znane polskie modelki m.in.: Kamila Szczawińska, Maja Zimnoch, Maya Sieron.

Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" w trakcie programu poznają, jak wygląda praca w świecie mody. Wezmą udział w pokazach, sesjach zdjęciowych, komercyjnych kampaniach. Nauczą się jak, rozwijać swoje profile w mediach społecznościowych. Będą współpracować z zaproszonymi gośćmi: projektantami, fotografami, stylistami, modelami oraz influencerami. 

Premiera 13. sezonu “Top Model” już jesienią na antenie TVN. 

Zobacz również:

Autor: Marta Kijewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości