Zobacz fragmenty finałów pięciu edycji "Top Model". Co za emocje!

Top Model: Radość i łzy zwcycięzców programu
Źródło: TVN
Udział w "Top Model" pozwala na spełnienie swoich marzeń i rozpoczęcie kariery w modelingu. Przypominamy momenty zwycięstw w finałowych odcinkach ósmej, dziewiątej, dziesiątej, jedenastej i dwunastej edycji programu TVN. 

Kto wygrał "Top Model"?

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg w programie "Top Model" szukają nowych gwiazd modelingu. Spotykają się na castingach  z osobami, które wysłały swoje zgłoszenia do programu. Najlepsi z nich dostają się do reality show. Realizują przygotowane dla nich zadania związane z branżą mody, zdobywają doświadczenie.

Zwycięzcy ostatnich pięciu edycji "Top Model" to: Dawid Woskanian, Mikołaj Śmieszek, Dominika Wysocka, Klaudia Nieścior oraz Dominik Szymański. Najlepsze momenty z finałowych odcinków reality show. Wygrana w programie to niezapomniany moment dla każdego z nich. Po wygranej w "Top Model" zdjęcia zwycięzców programu ukazały się na okładkach magazynu "Glamour". Zdobyli także nagrody finansowe. Podpisali kontrakty z agencjami mody.

Dawid Woskanian wygrał 8. sezon "Top Model". Pokonał 14 pozostałych uczestników show. Zdobył 100 tysięcy złotych. W finałowym odcinku rywalizowali również: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz.

The best of Dawid Woskanian w Top Model
The best of Dawid Woskanian w Top Model
Dawid Woskanian wygrał 8. edycję "Top Model". Pokonał 14 pozostałych uczestników show. Jego zdjęcie ukaże się na okładce magazynu "Glamour". Otrzymał 100 tysięcy złotych i podpisał kontrakt z agencją Model Plus. Przypominamy jego najlepsze momenty z reality show. Wszystkie odcinki 8. sezonu "Top Model" możesz obejrzeć w player.pl.

Mikołaj Śmieszek zwyciężył w 9. edycji "Top Model". Otrzymał 100 tysięcy złotych. W finale pokonał Weronikę Kaniewską i Patrycję Sobolewską.

Top Model: The best of Mikołaj Śmieszek
Top Model: The best of Mikołaj Śmieszek
Mikołaj Śmieszek wygrał "Top Model". Zobacz jego najlepsze momenty z programu.

Dominika Wysocka głosami widzów i dzięki punktom jurorów wygrała 10. edycję "Top Model".  W finale rywalizowały także Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska.

Top Model: The best of Klaudia Nieścior
Zobacz najlepsze momenty Klaudii Nieścior z 11. sezonu "Top Model". Oglądaj program w player.pl.
Źródło: TVN

Klaudia Nieścior została zwyciężczynią 11. sezonu "Top Model". Wygrała dzięki głosom widzów i punktom jurorów.  W finale o zwycięstwo walczyły również: Michalina Wojciechowska i Natalia Woś.

Top Model: The best of Dominika Wysocka
Top Model: The best of Dominika Wysocka
Zobacz wideo.

Dominik Szymański zwyciężył w 12. edycji "Top Model". Zdobył nagrodę główną dzięki głosom widzów online i SMS. Wygrał 200 tysięcy złotych. W finale dwunastej serii o wygraną rywalizowały także: Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Darda.

Top Model: The best of Dominik Szymański
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości