Sofia Konecka-Menescal o "Top Model": "Czuję stres"

Top Model: Sofia Konecka-Menescal o nowej roli w programie
Źródło: TVN
Sofia Konecka-Menescal, finalistka 12. edycji "Top Model" opowiedziała o swojej nowej roli. W 13. sezonie pojawi się jako współprowadząca. Będzie doradzała i wspierała nowych uczestników swoim doświadczeniem. Mamy komentarz modelki!

Sofia Konecka-Menescal w "Top Model" w nowej roli

Rozpoczęły się nagrania do nowej serii "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali już na castingach uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkają w domu Top Model. Michał Piróg będzie wspierał uczestników za kulisami i przy realizacji zadań. Sofia Konecka-Menescal zadebiutuje jako współprowadząca, udzieli dodatkowego wsparcia tym, którzy będą rywalizowali o wygraną w programie.

Sofia Konecka-Menescal to finalistka 12. edycji "Top Model". Rok temu sama brała udział w castingach. Dostała się do domu modelek i modeli. Bardzo dobrze radziła sobie w programie. Zdobyła doświadczenie w modelingu. Pracuje jako modelka, bierze udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych i pokazach mody w Polsce i na świecie.

Sofia skomentowała pracę w "Top Model" w nowej roli. Opowiedziała, jak wyglądały castingi i spotkania uczestników z jurorami w pierwszych dniach realizacji nagrań do 13. edycji reality show.

- Jak się czuję w nowej roli? Czuję się bardzo dobrze. Jest to bardzo ciężka rola, bo tak naprawdę wszystkie emocje uczestników i to wszystko spada w pewnym sensie na mnie. Staram się jak najlepiej im pomóc i wspierać ich. To jest moja rola przede wszystkim jako współprowadzącej. Mam nadzieję, że bardzo dobrze się sprawdzam, bo bardzo się staram - wyznała.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Konecka-Menescal doskonale rozumie uczestników castingów, którzy marzą o karierze w modelingu. Zgłosili się do programu z nadzieją na to, że dostaną szansę od jurorów "Top Model". Jako współprowadząca wspiera uczestników za kulisami. Wie, co czują, jakie emocje im towarzyszą.

Kiedy patrzę na uczestników, wiem, co czują, bo byłam w tym miejscu rok temu. Czuję stres troszeczkę za nich, bo wiem, że u nich te emocje cały czas grają, cały dzień. W pewnym sensie staram się im okazywać jak najwięcej wsparcia. Staram się ich zrozumieć, wysłuchać, żeby się odstresowali
- powiedziała Sofia Konecka-Menescal.
Top Model: Dominik, Sofia i Wiktoria na sesji zdjęciowej w stylu Hollywood
Zobacz fragment finałowego odcinka 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

Sofia Konecka-Menescal podczas castingów do nowej edycji "Top Model" dawała uczestniczkom i uczestnikom rady, które miały im pomóc opanować stres. Najważniejsza z nich dotyczyła naturalności i autentyczności w kontakcie z jurorami. Szczere zaprezentowanie swojej osobowości i predyspozycji do pracy modelingu to klucz do sukcesu.

- Najlepsza rada dla uczestników tak naprawdę z mojej strony, to jest to, żeby oni słuchali swojego serca na wybiegu, swojego organizmu. Jak idą po tym catwalku, żeby robili to, co czują i żeby mówili to, co czują. Byli po prostu sobą - podsumowała Sofia.

Top Model: Sofia zaskoczyła Dawida Wolińskiego
Zobacz fragment 1. odcinka "Top Model" przed premierą.
Źródło: TVN

Top Model: Sofia Konecka-Menescal - kto to?

Sofia Konecka-Menescal ma 18 lat. Zajęła 2. miejsce w finale 12. edycji "Top Model". Urodziła się w Brazylii. Mieszka w Warszawie. Na castingu do "Top Model" pojawiła się razem z mamą i zespołem June 66. Gra na gitarze basowej. Grupa jest hair-metalowa, wszyscy członkowie mają charakterystyczne fryzury. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zwrócili uwagę na jej oryginalną fryzurę i stylizację. Dali jej szansę i zaprosili do następnego etapu.

Top Model: Sofia zachwyciła na sesji swoją osobowością
Zobacz fragment 12. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości