Top Model: Wybierz najlepszą sesję zdjęciową. Zagłosuj!

Weź udział w sondzie dotyczącej sesji zdjęciowych w nowej edycji "Top Model". Odpowiedz na pytanie: Która sesja panelowa podoba Ci się najbardziej? Sprawdź szczegóły dotyczące głosowania.

Udział w sondach możliwy jest: - online na stronie internetowej: tvn.pl po zalogowaniu się na swoim koncie TVN lub zarejestrowaniu, a następnie zalogowaniu się na swoim koncie TVN lub - SMS-owo przy wykorzystaniu telefonów komórkowych działających w sieci Orange, Plus, T-Mobile, Play.

Uczestnikami sond mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, a także osoby fizyczne, które ukończyły 13 (trzynaście) lat i za uprzednią zgodą rodziców lub innych przedstawicieli ustawowych przystąpiły do sond. Przystąpienie do sond jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulaminu.

Koszt SMS wysyłanego pod 7322 to 3,69 zł z VAT/ SMS. REGULAMIN GŁOSOWANIA >>>

Top Model: Uczestnicy musieli pokonać lęk wysokości
Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Sesje zdjęciowe w "Top Model"

Joanna Krupa oraz czeska supermodelka Daniela Peštová towarzyszyły uczestniczkom i uczestnikom "Top Model" na planie pierwszej sesji zdjęciowej. Pozowali w parach na wysokości 35 metrów. Tadeusz Mikołajczak jako zdobywca złotego biletu miał sesję solo. Zadanie polegało na stworzeniu wrażenia lotu w powietrzu i unoszeniu się tle panoramy Warszawy jak superbohaterowie. Było to duże wyzwanie. Niektórzy byli zachwyceni tym zadaniem. Część osób miała lęk wysokości. Najważniejsze było bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do pracy w modelingu. Mentorki wspierały uczestniczki i uczestników podczas sesji. Dawały im cenne wskazówki, pomagały skoncentrować się na zadaniu. Autorem zdjęć jest fotograf Paweł Fabjański.

Top Model 12: Sesja na wysokości 35 metrów
Top Model: Aleks Szynkariow, Natalia Węgrzynowska
Top Model: Tadeusz Mikołajczak
Top Model: Filip Krogulski, Zoja Sintichine
Top Model: Noemi Penczyło, Amelia Wnęk
+4
Zobacz galerię

Artystyczna sesja, na której uczestniczki i uczestnicy "Top Model" pozowali nago, pokryci gliną była bardzo ważnym zadaniem w szóstym odcinku reality show. Na planie zdjęciowym wspierały ich: Joanna Krupa, Zuza Kołodziejczyk oraz koordynatorka intymności Marta Łachacz. Autorką zdjęć jest Weronika Kosińska.

Top Model: Natalia wyznała, że nie ma pewności siebie
Zobacz fragment 6. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN
Top Model 12: Sesja nago
Top Model: Natalia Węgrzynowska
Top Model: Wiktoria Darda
Top Model: Amelia Wnęk
Top Model: Sofia Konecka-Menescal
+9
Zobacz galerię

Wyjątkowa sesja dla hiszpańskiego magazynu „Marie Claire” była zadaniem głównym w 7. odcinku. Uczestnicy pozowali w kreacjach z jesiennych kolekcji najlepszych domów mody na świecie. Zdjęcia wykonał Marcin Tyszka. Na sesji była obecna redaktorka naczelna czasopisma Magdalena Fraj. Profesjonalnym wsparciem dla uczestników służyła także Maja Sieroń.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Wiktoria zachwyciła na sesji do Marie Claire
Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN
Top Model 12: Sesja do Marie Claire
Top Model: Wiktoria Darda
Top Model: Sofia Konecka-Menescal
Top Model: Dominik Szymański
Top Model: Mateusz Dziedzic
+9
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!