Piotr Głowacki rzucił wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zwiastun 3. odcinka Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kamil Szarmach, Małgorzata Rozenek-Majdan, Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki rzucił wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zwiastun 3. odcinka
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym odcinku reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzy się z Piotrem Głowackim. Obejrzyj zapowiedź programu. Premiera 30 kwietnia w TVN.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 3.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie rywalizowała z Piotrem Głowackim. Wyzwanie, które Piotr rzuca Małgosi to rywalizacja w wyczerpujących i niebezpiecznych dyscyplinach inspirowanych Mistrzostwami Świata Drwali! Zawodnicy zmierzą się aż w 4 konkurencjach! Będą próbować zdobyć jak najwięcej punktów rzucając półtorakilogramową siekierą do tarczy. Ich mięśnie nie zaznają wytchnienia, bo zaraz potem chwycą siedmiokilogramowe pilarki i spróbują na czas odcinać dyski z chyboczącej się kłody. Kolejnym testem na precyzję, ale i odporność na stres, będzie ścinka drzewa do celu. Na koniec rywale wystartują w wyścigu wspinaczkowym po pniach w trudnych warunkach atmosferycznych!

Małgosia i Piotr będą szkoleni przez najlepszych trenerów. Podczas obozu w Borach Tucholskich poznają smak walki, wysiłku i bezlitosnej rywalizacji! A wszystko na łonie przyrody i w przerażającym zimnie! Jaki będzie finał tego starcia?

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - premiera w TVN

Premiera 3. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 30 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki są dostępne również w Playerze.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Zobacz, co wydarzyło się w poprzednim odcinku. Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizowała z Łukaszem Kadzieiwczem we wspinaniu się na 252-metrowy komin!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - najlepsze momenty 2. odcinka

240422 POKNAJ MNIE JESLI POTRAFISZ S01E02 www_06
Imponująca wspinaczka Małgosi Rozenek-Majdan!
Imponująca wspinaczka Małgosi Rozenek-Majdan!
Łukasz Kadziewicz musiał przerwać wspinaczkę. "Niestety, jest basta"
Łukasz Kadziewicz musiał przerwać wspinaczkę. "Niestety, jest basta"
Małgosia Rozenek-Majdan zjeżdża po ścianie hotelu
Małgosia Rozenek-Majdan zjeżdża po ścianie hotelu
Małgosia Rozenek-Majdan chciała się wycofać ze skoku z komina. "To jest tak straszne i tak fajne uczucie"
Małgosia Rozenek-Majdan chciała się wycofać ze skoku z komina. "To jest tak straszne i tak fajne uczucie"
Łukasz Kadziewicz skoczył z 250-metrowego komina. Polały się łzy
Łukasz Kadziewicz skoczył z 250-metrowego komina. Polały się łzy
Małgosia Rozenek-Majdan zaczyna trening wspinaczki. "Po co tak zaczynamy od góry?!"
Małgosia Rozenek-Majdan zaczyna trening wspinaczki. "Po co tak zaczynamy od góry?!"

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu i uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Autor: K. Wilczyńska / E. Waszkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości