"To było aktem dużej odwagi"- Marcin Prokop o "Niezwykłych Stanach Prokopa"

Niezwykłe Stany Prokopa: Odkrywanie amerykańskiego szczęścia. Zobacz relację ze spotkania prasowego
Marcin Prokop powraca z kolejnym sezonem "Niezwykłych Stanów Prokopa". Z okazji premiery zaprosił na pokaz dwóch pierwszych odcinków,fantastyczną polską fotografkę - Magdę Wosińską.

Nowy sezon "Niezwykłych Stanów Prokopa" - jakie historie się pojawią?

Marcin Prokop rozpoczyna kolejny rejs poza Atlantyk. Ameryka jest powszechnie uważana za kraj nieskończonych możliwości, gdzie każda osoba ma szansę na spełnienie swojego życiowego marzenia o szczęściu. W najnowszym sezonie "Niezwykłych Stanów Prokopa", gospodarz programu spotka się z różnorodnymi postaciami, które odkryły swoje klucze do zadowolenia z życia. Celem jest zrozumienie, czy istnieją ogólne zasady, które mogą zapewnić nam szczęście. Każdy odcinek to nowe opowieści i ekspedycje do ukrytych zakątków USA, które Prokop będzie odkrywać razem z widzami.

Myślę, że pójście z pomysłem podróżowania po Stanach w nietypowy sposób do telewizji, w której pracuję, było jednym z najlepszych pomysłów, na jakie mogłem wpaść, bo nie sądziłem szczerze mówiąc, że ktokolwiek zechce dać mi szansę
- mówi Marcin Prokop
Niezwykłe Stany Prokopa
Niezwykłe Stany Prokopa
Jechaliśmy w pierwszych sezonach z moim bratem do Stanów trochę na zasadzie jedźmy i zobaczmy, co się stanie, a że przy okazji musimy coś nagrać, no to może przeczytajmy instrukcję obsługi kamery, gdzie to się w ogóle włącza. Pojechaliśmy tam jako [...] amatorzy, natomiast w czwartym sezonie, w tym ostatnim, pojechaliśmy już jako ludzie świadomi tego co konkretnie chcemy osiągnąć. Pojechaliśmy tam na spotkanie z konkretnymi bohaterami, z ludźmi, a nie tylko z miejscami, wiedzieliśmy czego od nich chcemy i jaką historię chcemy zbudować. 
- mówi Marcin Prokop

"Niezwykłe Stany Prokopa" - co jest główną zaletą programu?

Jednym z najważniejszych atutów programu jest doskonała praca zespołu – zarówno przed, jak i za kamerą. Współpraca Prokopa z jego bratem, operatorem i dźwiękowcem sprawia, że każdy odcinek jest nie tylko dobrze zrealizowany, ale także pełen autentyczności i prawdziwych emocji.

Mój brat w ciągu tych ostatnich lat bardzo się rozwinął jako operator i muszę tutaj powiedzieć, że wykonał kawał roboty nad tym, żeby jak równy z równym z profesjonalnym operatorem Tomkiem Borkowskim ruszyć na zdjęcia i mu nie przeszkadzać. A co więcej od samego mistrza usłyszał niejedną pochwałę pod tytułem "Bebuś, dobrze, dajesz radę". Także braciszku jestem z Ciebie dumny. 
powiedział Marcin Prokop

Czwarty sezon programu to prawdziwe źródło inspiracji dla wszystkich, którzy kochają podróże, ciekawe historie i piękno otaczającego nas świata. To także dowód na to, że warto wyruszać w świat z otwartym umysłem, gotowym do odkrywania nowych miejsc i poznawania nieznanych dotąd osób.

>>> Oglądaj “Niezwykłe Stany Prokopa” na platformie player.pl <<<

Czytaj też:

Autor: Marta Kijewska

Reporter: Paweł Kopała

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!