Milionerzy: Doskonała gra Marty zakończyła się utratą 210 tysięcy

Milionerzy: Przyjaciółka próbowała pomóc przy pytaniu za pół miliona. Ryzyko kosztowało Martę 210 tysięcy
Gra Marty z Krakowa była jedną z ciekawszych w tym sezonie. Szkoda, że skończyła się przy pytaniu za pół miliona

Marta, księgowa, a obecnie pełnoetatowa mama z Krakowa, podbiła poniedziałkowy odcinek programu. Koło pół na pół zużyła na początku gry, publiczność pomogła przy pytaniu za 40 tysięcy, a przy tym za 125 tysięcy zobaczyliśmy, czym jest ryzyko.

Milionerzy: Przebłysk pomógł przy pytaniu za 125 tysięcy. Co za ryzyko!

Niestety, pytanie za pół miliona było dla Marty za trudne, a przyjaciółka czekająca pod telefonem nie umiała pomóc. Mimo wszystko Marta postanowiła iść za ciosem i zaznaczyła odpowiedź. Ten błąd kosztował ją 210 tysięcy złotych!

Kiedy nowy sezon "Milionerów"?

Ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy

Nowe odcinki programu już wiosną w TVN!

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!