Tomasz Jakubiak przygotuje ci kolację w ramach WOŚP 2024

Tomasz Jakubiak
Tomasz Jakubiak
Tomasz Jakubiak, juror "MasterChef Nastolatki" gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytacji można wygrać kolację, którą kucharz przyrządzi specjalnie dla zwycięzcy.

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

Jesteś fanem "MasterChefa" lub po prostu lubisz dobre jedzenie? W takim razie ta licytacja jest dla Ciebie! Tomasz Jakubiak ugotuje dla jej zwycięzcy aukcji kolację w wybranym przez siebie miejscu w Trójmieście. Co będziecie jeść? Tomek na pewno stworzy pyszne menu dopasowane do Waszych preferencji. Może być mięsnie, śródziemnomorsko lub wegetariańsko.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: allegro.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!