MasterChef Nastolatki: Kogo trudniej oceniać? Dzieci czy dorosłych?

MasterChef Nastolatki: Kogo trudniej oceniać? Dzieci czy dorosłych?
Trwają zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczmy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. Kogo, zdaniem Michela Morana, trudniej oceniać? Dzieci czy dorosłych?
MasterChef Nastolatki. Pierwsze zdjęcia z planu
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki: Martyna Wojciechowska
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
+5
Zobacz galerię

Francuski szef kuchni o hiszpańskich korzeniach z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Jego zawód jest przede wszystkim jego wielką pasją. Michel Moran od lat występuje jako juror polskich edycji kulinarnego show „MasterChef” i „MasterChef Junior”. Wiosną zadebiutuje w programie "MasterChef Nastolatki".

Moran przyznał, że nie jest w stanie stwierdzić, w którym z programów ocenianie jest trudniejsze. Każdy z nich wymaga indywidualego podejścia. Jak będzie w "MasterChef Nastolatki"? Okaże się wiosną.

MasterChef Nastolatki: Tomek Jakubiak i Michel Moran w rapowej odsłonie
MasterChef Nastolatki: Tomek Jakubiak i Michel Moran w rapowej odsłonie
Na wiosnę w TVN zupełna nowość - "MasterChef Nastolatki". Zobaczcie spot promujący program kulinarny. Takiego Michela Morana i Tomasza Jakubiaka jeszcze nie widzieliście!

MasterChef Nastolatki - zdjęcia trwają!

Nowy program "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w TVN i player.pl wiosną 2024 roku. Jego nagrania rozpoczęły się już w grudniu 2023 roku od odcinków castingowych, podczas których Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska wspólnie mieli za zadanie wyłonić 14 uczestników. Kandydaci cały czas mogli liczyć na wsparcie prowadzącego - Rozkosznego oraz Martyny Wojciechowskiej, która gościnnie pojawiła się na planie, by pomóc nastolatkom w ich telewizyjnym debiucie.

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!