Teo Tomczuk

Mam Talent! PRZED EMISJĄ W TV: 17-nastolatek wykonał utwór "Way Down We Go" KALEO [TYLKO U NAS]
Poznaj Teo Tomczuka, półfinalistę 15. edycji "Mam Talent!".
Mam Talent!: Teo Tomczuk
Mam Talent!: Teo Tomczuk

Mam Talent! - Teo Tomczuk

Teo urodził się w Norwegii, jego rodzice i starsza siostra emigrowali w 2004. Teo śpiewa od dziecka. Gdy miał 11 lat wystąpił pierwszy raz przed publicznością podczas lokalnego konkurs talentów. Było to najbardziej stresujące doświadczenie w jego życiu. Po występie dostał owacje na stojąco, wtedy zrozumiał, że właśnie to chce robić w życiu. Jest laureatem nagrody przyznawanej przez największą rozgłośnię radiową w Norwegii-Luttpris 2022 w kategorii odkrycie roku, dwie jego piosenki były notowane na listach przebojów tego radia. Gra również w serialu młodzieżowym “Rykter”.

Mam Talent!: Teo Tomczuk
Mam Talent!: Teo Tomczuk

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

podziel się:

Pozostałe wiadomości