Teddy's Army

Mam Talent!: Teddy's Army na scenie talent-show!
Poznaj "Teddy's Army", półfinalistów 15. edycji "Mam Talent!".
Mam Talent!: Teddy’s Army
Mam Talent!: Teddy’s Army

Mam Talent! - Teddy's Army

Zespół istnieje od roku, jego założycielem jest Adrian Miś. Grupę tworzą tancerze z różnych miejscowości, którzy mają ogromne plany i ambicje. Każda z osób tańczących w zespole rozwija swoje umiejętności od wczesnego dzieciństwa.

Adrianowi bardzo zależało na tym, aby ta formacja taneczna prowadzona była przez kogoś, kto pomoże im wejść na sam szczyt. W ten sposób do grupy dołączył doświadczony trener Stefano, który po ponad 30 latach, opuścił Rzym, aby zamieszkać w Polsce. Grupa chce udowodnić, że nawet dzieci z małych miejscowości mogą realizować się jako tancerze i występować na międzynarodowych scenach.

Mam Talent!: Teddy’s Army
Mam Talent!: Teddy’s Army

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

podziel się:

Pozostałe wiadomości