Olivia Hausner

Mam Talent!: Zobacz "złoty" występ Olivii Hausner
Poznaj Olivię Hausner, półfinalistkę 15. edycji "Mam Talent!".
Mam Talent!: Olivia Hausner
Mam Talent!: Olivia Hausner

"Mam Talent!" - Olivia Hausner

Olivia jest uczennicą I klasy liceum o profilu biol-chem-mat, jednak swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką i studiować na Akademii Muzycznej. Rodzice Olivii zauważyli, że kocha śpiewać, gdy miała 4 lata. Wtedy zapisali ją na zajęcia wokalne do miejscowego Domu Kultury. W wieku 7 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej i grać na skrzypcach. Obecnie, Olivia dalej kontynuuje naukę śpiewu w Domu Kultury oraz gry na skrzypcach w szkole muzycznej II stopnia, ponad to jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz kapeli „Lasowianka”.

Mam Talent!: Olivia Hausner
Mam Talent!: Olivia Hausner

"Mam Talent!" - najpopularniejsze talent-show powraca! Kiedy emisja?

Wyczekiwane przez miliony widzów show "Mam Talent!" szykuje się do spektakularnego powrotu na ekrany telewizorów w 15. sezonie. Najpopularniejsze talent-show w Polsce powraca, dając szansę najbardziej utalentowanym Polakom na błyszczenie na scenie. W nadchodzącej edycji zobaczymy tancerzy, muzyków, akrobatów, iluzjonistów, komików i wielu innych artystów, którzy nie tylko zaskoczą swoimi umiejętnościami, ale także nietypowymi zainteresowaniami.

Niezapomniane chwile na scenie oceni nowe jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Czerwone przyciski, nieodłączny element programu, znów staną się decydującym narzędziem dla jurorów, kończąc nieudane występy.

W roli prowadzących program zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, którzy zadbają o dobre samopoczucie przed i po występie naszych uczestników. Ich energia i charyzma z pewnością dodadzą nowego wymiaru już i tak emocjonującym występom.

podziel się:

Pozostałe wiadomości